Skocz do zawartości

Hełm niemiecki, da się coś z tym zrobić?


Wojciech115

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Panowie ale po co latac? Za cene szpachli, zywicy, papieru kupisz bez dziury na allegro. Szkoda niszczyc kawalek historii poprawiajac ja. Nie wiem jak wy, ale ja wole dotknac i obejrzec taki przedmiot bez ingerencji. Wybor nalezy do ciebie tak czy inaczej fajny fant. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego przeznaczony jest właśnie działkonserwacja",Ja osobiscie przymierzam się jedynie do wymiany obręczy w swoim hałerku.Ostatnio trafiłem ładną aluminiową i chcę zastąpić nią starą sypiącą się obręcz stalową.pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze nie gotowe jest dużoooooooooooooooooooooooo do zrobienia polski miał dziurę 9cm długą 5cm szeroką 1 rosyjski był tylko ułamany z przodu i popękany ale ten drugi miał dziurę większą dużo większą od twojego kup włókno szklane potem porządnie wyczyść zaklej włóknem szklanym dziury potem żeby wyrównać użyj szpachli do aut i gotowe a tym ze mówią ci ze się nie opłaca to się nimi nie przejmuj mi też tak wszyscy mówili ja wydałem na trzy 50 zł ale mniemam czasu dokończyć szpachlować ;-[ życzę miłej renowacji.Przepraszam za błędy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie