Skocz do zawartości

Istniejące wraki


wojtekA

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio się dowierzialem że w mojej okolicy gospodarze znaleźli jakaś wieże od czołgu?".z nitowanych blach byla.podobno przydała sie w gospodarstwie.co to jest postaram się dowiedzieć w najbliższym czasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rosji, te miejsca uchowały sie, bo sa daleko od cywilizacji, poaz tym nie maja wartości kolekcjonerskiej. Gdyby tam w stepie stał Tygrys czy Pantera, to...juz by nie stała.
Z kolei na Pacyfiku teren niektorych walk chroni sie jako memoriał", np na atolu Truck.Mozna ogladac,nurkowac, ale nie ruszać.
Widziałem gdzies fotki z polnocy Norwegii.Tam tez sporo 2 wojennego żelastwa leży sobie spokojnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem.Fotkę wyłowiłem z sieci, ale oprócz lokalizacji,innego komentarza nie było.Może więc tam jeszcze stoi.Tylko z ostroznosci procesowej użyłem czasu przeszłego.Tutaj druga fotka : II wojenny M-18 Hellcat, tez gdzies w Kosowie.
Myślę, że jeszcze gdzies tam coś po kątach zostało, bo Jugosławia miała dużo sprzetu z demobilu amerykańskiego, który dotrwał w słuzbie do ostatniej wojny na Bałkanach w latach 90-tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji mam pytanie:

Czy ktokolwiek wie cokolwiek na temat wrakow niemieckich czołgów wykopanych z umocnień granicznych w Bułgarii.
Rok temu było o tym głosno, sporo materiałow w sieci.Miały być aukcje w lecie...i cisza zapadła.
Jak na razie ślad się urwał, a informacje w sieci zatrzymały na wiośnie 2008.
Może juz po wszystkim?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie