Skocz do zawartości

Poszukuje dokumentacji do sdkfz 251


krzysio87

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 277
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czytam i uwierzyć nie mogę. Coraz więcej projektów rekonstrukcji pojazdów, prężne tempa i dbałość o szczegóły. Niebawem przybycie na nawet przeciętny zlot pojazdów będzie nie lada gratką dla pasjonatów. Gorąco dopinguję wszelkie starania, publikujcie relacje z prac.

Serce rośnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam narazie niestety prace nad budową i odbudową 251 są dosyć spowolnione z powodu braku czasu, ale za to pozyskuje nowe części bez których się nie obejdzie dalsza praca, tym bardziej że pojazd tem ma jeździć o własnuch siłach. Serdecznie chciałem podziękować wszystkim za każdą pomoc, pomoc w postaci dokumentacji techniczno - fotograficznej jak i pomoc przy zdobywaniu potrzebnych jeszcze części.
Pozdrawiam serdecznie Krzyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke brakuje, min: hamulce dyferencjału (mam ale nieoryginalne adoptowane z pojazdu produkcji polskiej powojennej po sporych przeróbkach)tarcz kotwicznych hamulcy zwolnicy, przydała by się lewa zwolnica, hak kompletny już jest( do odnowienia), 17 ogniw gąsek, ścianka grodziowa kabiny (jedną mogłem kupić ale w masakrycznym stanie) waczhacze będę adoptował z czeskiego ot 810(idealnie pasują)
no i mechanizmy napinające wachacz koła napinającego, chłodnica, 3 zawiasy. Na razie tyle.
Troszkę tych braków jest niestety.
Pozdrawiam Krzyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Odnośnie prac przy 251 w niedługim czasie będą dorabiane ławki z wyposarzenia wewnętrznego transportera, przy okazji jeśli starczy czasu może uda się dorobić blachy mocowane do wewnętrznej strony burt, trafiło też się troszkę części ale fotki podeśle dopiero pod koniec tygodnia.
Pozdrawiam serdecznie Krzyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie