Skocz do zawartości

Poszukuje dokumentacji do sdkfz 251


krzysio87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gwiazdka w tym roku przyszła wcześniej ;) Gratulować koledze czasu, zapału i umiejętności warsztatowych. Ja także dysponuje makulaturą ale pewnie kanon publikacji (Wydawnictwo Militaria, Osprey, Concord, Waffen-Arsenal) kolegę mało interesuje.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem maila, chociaż Tobie przydałoby się:
Panzer Tracts No. 15-2 mittlere Schuetzenpanzerwagen Sd.Kfz.251
Panzer Tracts No. 15-3 - mittlerer Schuetzenpanzerwagen (Sd.Kfz251) Ausf.C & D
Nuts & Bolts Vol 21 KANONENWAGEN STUMMEL Sdkfz 251/9 7.5 KwK

Niestety nie jestem ich szczęśliwym posiadaczem, może ktoś z kolegów posiada i pomoże.

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś posiadałby jakieś ładne części do 251 i chciałby je wymienić na coś innego lub odsprzedać jestem otwarty na wszelakie propozycje, w razie jakich kolwiek pytań proszę pisać na e-mail.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawanie burty nie było dla tego gościa dużym wyzwaniem. Podszedł do tematu jak do bułki z masłem:)
Po dwóch dniach ostrego tyrania efekt był niesamowity.

Ja tam byłem, miód i wino piłem oraz pomocy udzieliłem"

ps. następne zdjęcia trochę póżniej coby dozować emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy żut ok widać właśnie właśnie że to jest coś ściągaczo podobnego. Zapytałem o wymiary ponieważ cos takiego podobnego tylko że mniejszego nemcy używali przy budowie drewnianych ikutych metalem podstaw do podnośników, i tam na samym środku jest taka całogwintowana śróba. Ładnie ją widać przy panterze wydobytej w 91 roku przez pewnych ludzi w bieleckich młynach która obecnie znajdyje sie gdzieś za granicą i już śmiga o własnych siłach.Nie jestem pewien czy to jest do 251, ale ale nie mam przy sobie katalogu jak tylko to namierze to powiem od czego lub do czego to służyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie