Skocz do zawartości

Podziemne słady mundurowe i uzbrojenia w Świętoszowie.


2A4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
Bunkier był w takim stanie,jak opisał 2A4.Niesamowite.
Tylko ciekaw jestem,jaka będzie przyszłość tego znaleziska.
I ile jeszcze takich miejsc nieodkrytych czeka na świerzy dopływ tlenu ?
a.k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierzyłem ale kurde panowie to na 90% prawda hapneli na świętoszowie takie cudo ale cisza jak po smierci organisty ktos sie nie bał i :)


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora pomsee 17:47 02-03-2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to prawda to fantow bylo na kilka-kilkanascie milionow zlotych.Jednak duzo cenniejszy jest kontekst historyczny.Miejmy nadzieje ze za jakis czas pojawi sie chociazby anonimowy film z tego miejsca.Pozdrawiam Vorax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem mozliwe ze jest w tym jakas czesc prawdy.Brak naglosnienia jest oczywisty.Poza tym nie oszukujmy sie ale milo jest sobie cos takiego wyobrazic,nawet jesli prawda jest czesciowa lub szczatkowa:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mieszkam w pobliżu Świętoszowa i właśnie dzisiaj tam byłem.Nie byłem co prawda na miejscu zdarzenia ale wiem w którym dokładnie to miejscu jest.Postaram się dowiedzieć więcej na ten temat wkrótce i przekazać wam na forum.Dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałem od kolegi który tam mieszka, ale faktycznie coś w tym musi być.Nazwa 2A4 wskazuje mi na żołnierza służącego przy czołgach typu LEOPARD 2A4, a z tego co wiem garaże Leopardów są w pobliżu.Okrycie zostało dokonane podobno w czasie prac nad budowaniem hali i garaży dla Leopardów, wiadomość od 2A4 wydaje się więc wiarygodna.Raczej nie wierzę w extra mundury oficerskie, prędzej zwykłe żołnierskie.Wiadomo w każdej bajce jest jednak jakieś ziarenko prawdy.Faktem przecież jest że coś odkryto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie