Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

leonard17

Dania.

Recommended Posts

Witam.
Sporo czasu spędzam w Danii, zwiedziłem mnóstwo ciekawych fortyfikacji biegałem troche z detektorem ale jak po tygodniu nie znajdzie sie nawet luski to checi odchodza.Może ktoś ma jakiej informacje na temat ciekawych miejsc w Dani, może niemcy mieli jakis poligon, może obóz? Jeżeli ktoś mieszka w Danii i biega z wykrywaczem to chętnie sie umówię na wykopki, co dwa wykrywacze to nie jeden i może w końcu wykopie chociaż łuskę????
POZDRAWIAM

Witam! Zakładając,że nie doszło do zbieżności nicka, Leonard przypuszczalnie operuje" obecnie na terenie Niemiec(Niedersachsen).Widziałem w zeszłym roku post osoby o podobnym nicku na forum mypolacy.de.Szukał kogoś do wspólnego kopania i ogólnie narzekał na brak terenów,ogrodzone pola i krowy na nich...:))

Pozdrawiam!

Witam, czy aktualnie jest ktoś, kto kopie w DK albo planuje w niedalekiej przyszłości? Jeżeli tak to w jakich okolicach?

Witam
Kopie i raczej Bede kopał, ale trudno znaleźć dobre miejsce. Wyspa Kopenhaga, mieszkam prawie w centrum wiec jeżdżę dookoła.

Cześć. Też mieszkam w Kopenhadze. Jeśli jeszcze kopiesz i miałbyś ochotę na wspólne kopanko to daj znać. Pozdrawiam.

SPR.dziadu77 - bo sobie nie zadałeś trudu, aby przeczytać regulamin Forum !!

pytania jeszcze jakieś i bulwersy?

Witam kolegów poszukiwaczy , tez aktualnie przebywam w Dani , około 140 km od Kopenhagi . Jestem świeżo po dwóch krótkich wypadach, z całkiem niezłym skutkiem . Gdyby był ktoś chętny na wspólne poszukiwania pisać na priv .

• Create New...

Important Information