Jump to content

leonard17

Forum members
 • Content Count

  607
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Ostatnio znalazłem pod Berlinem w pasie natarcia naszej armii z 45 roku łuski od UR. Pytanie które mnie nurtuje to skąd tam się wzięły i tak: -czy nasza armia w 45 roku używała tych karabinów? -czy może armia niemiecka z demobilu po wrześniu używała ich w swoich szeregach? -może jakieś inne sugestie?
 2. Ciekawy temat, rzeczywiście nie wiedziałem o istnieniu tego lotniska, może zorganizuję kiedyś przy współpracy z muzeum i WKZ poszukiwania na tym terenie i być może w muzeum Złotowskim znajdą się pamiątki z tego miejsca.
 3. Proszę o identyfikację monety.
 4. Żeton wylądował na ID bo nigdy takiego nie znalazłem.
 5. Garrett Gti 2500 sprzedany od tego momentu fanty znalezione za pomocą nowych nabytków Minelab Excalibur i Garrett AtPro
 6. awers i rewers identyczny
 7. Podejrzewam ze jakiś żeton , wielkość naszej złotówki współczesnej, w necie nic podobnego nie znalazłem, ktoś może się spotkał z takim lub wie do czego słuzył?
 8. 2km od najbliższej drogi, domu w środku puszczy na niemieckich pozycjach , 1 metr pod ziemią w niemieckim okopie uwaga: puszka po piance do wstawiania okien!
 9. http://pl.wikipedia.org/wiki/1_grosz_(1796%E2%80%931798)
 10. Racja,przepraszam, pomyliłem z SAP-em, jest to grosz prus południowych a ciekawe że bity tylko przez dwa lata 1796-1798.
 11. Dziękuję, czyli w skrócie plomba przytwierdzana do tkanin i innych materiałów tekstylnych od średniowiecza do XVIII wieku jako dowód przeprowadzonej kontroli jakości.
×
×
 • Create New...

Important Information