Skocz do zawartości

Pantera z Nidy .


kubulek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Pozostaje jeszcze jeden drobiazg" do rozwiązania. Co z kasą jaką fundacja Littlefielda włożyła w odbudowę czołgu?
Poza tym jego śmierć nic nie zmienia bo to właśnie fundacja jest dysponentem pojazdu a ta jak na razie nie zakończyła działalności i nie rozdaje swoich eksponatów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się uchachałem ;) Wy wiecie ile trwa procedura ekstradycji przestępcy z USA (choćby Mazura), podpowiem dłuuugie lata. A wam się marzy odzyskanie dobra które jest w posiadaniu instytucji pożytku publicznego, w które włożono taką masę części, pieniędzy i pracy... Jak wy to sobie wyobrażacie? Kto miałby to poprzeć? Ja wiem że zima jest i się klawiaturowi eksperci uaktywniają ale są jakieś granice ;p

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelek86, pewnie masz sporo słusznych powodów do uchachania się", ale jak bardzo dawno temu [chyba w 1974 roku] usłyszałem od zaprzyjaźnionego Kanadyjczyka: podstawa to wynajęcie adwokata-żyda z jakiejś mocno notowanej na rynku prawniczym kancelarii adwokackiej [opowiadał o jakiś własnych problemach z policją]. Ale, jak znam życie to tylko teoria, bo któremu urzędasowi w naszym kraju by się chciało wychylać w sprawie hitlerowskiego ścierwa" - dla nich to pewnie tylko złom N-1 zupełnie bez wartości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balans wydaje mi się, że w końcówce swojej wypowiedzi zawarłeś sedno ;] A co do marzeń, to ja mam skromne, żeby Poznańska ekipa dala radę hitlerowskiemu ścierwu", żeby już nikt nie zajeżdżał Lufcika na śmierć a FAMO doczekało się wreszcie godnej restoracji, żeby przybywało nam kolekcjonerów jak Pan Adam Rudnicki, a ubywało cichociemnych pojazdowych skrytokolekcjonerów", i żeby FWP i Panzergrześ dopięli swego i z ich stajni nie tylko 7TP się wytoczył, ale też cała gama PZInż...w sam raz marzeń na najbliższą dekadę ;]

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudelek przepraszam nie chciałem cie obrazić

Piszesz o pięknych marzeniach wierz albo nie ale gdy zaczynałem swoją przygodę z pancerną historia też takie miałem dołożył bym jeszcze np to że w Polsce pojawi się TKS i to się spełniło.

Czytuje twoje wypowiedzi i wydaje mi się że jesteś dość świeży w tym środowisku. Moje ideały brutalnie zweryfikowało życie w momencie gdy poszerzyłem swoje kontakty internetowe o żywych realnych ludzi. Jeśli będziesz chciał wypowiadać się w przyszłości o czyjejś opinii to postaraj się najpierw mieć pełny i rzetelny obraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie