Jump to content

Sala tortur w podziemiach moskiewskiej willi


pomsee

Recommended Posts

Polowanie na Wajnachów trwa, czy to w Czeczenii, czy w Inguszetii, czy w Rosji...

http://www.ingushetiya.ru/news/15661.html

Najwyższą cene placą niezależni dziennikarze :

Właściciel opozycyjnego portalu zastrzelony

Magomed Jewłojew, założyciel krytycznej wobec Kremla strony internetowej Ingushetiya.ru, nie żyje - podała agencja Interfax. Milicja zatrzymała go, wsadziła do radiowozu i wyrzuciła na drodze z raną postrzałową głowy .

http://www.rusnet.nl/news/2008/09/01/breakingnews01.shtml

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,5653692,OBWE__smierc_Jewlojewa_to_zabojstwo_z_rak_milicji.html

Tak wygląda putinowska sterowana demokracja"...
Link to comment
Share on other sites

oczywiscie - i to ruscy wzieli zakladnikow, trzymali ich w zamknieciu tyle dni, nie dawali dzieciakom nic do picia i jedzienia.
Co to jest za mezczyzna ktory z bezbronnymi dzieciakami wojuje? dumny czeczenski wojownik? Chyba jakas kpina...
Pomimo tego, ze nie daze ostatnimi czasy rosjan sympatia - zycze im z calego serca by wylapali wszystkich bandziorow ktorzy zorganizowali Bieslan i Teatr i zrobili z nimi pozadek - raz na zawsze.
Link to comment
Share on other sites

Ocena tej bandy wahabickich faszysto-islamistów może byc tylko jedna : zbrodniarze !

Tym spośród Was, którzy twierdzą, że odpowiedzialnymi za atak są czeczeńscy partyzanci przypominam, że większa polowa napastników NIE byla Czeczenami, oraz o tym że sam dowódca grupy (Wladimir Chodow) byl Osetyńcem !

http://en.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Khodov

Proszę również pamiętać o tym że czeczeński prezydent Aslan Maschadow jednoznacznie potępil atak:
Nawet jednak rosyjskie bestialstwa, tolerowanie ich przez wspólnotę międzynarodową i zdrada Zachodu nie oznaczają, że mamy prawo walczyć z kobietami i dziećmi. Czeczeni, którzy uczestniczą w podobnych akcjach, stawiają siebie w jednym rzędzie z rosyjskimi żołnierzami, winnymi masowych zbrodni przeciwko ludności Czeczenii".

Problem niestety polega na tym,że Putinowi wcale niezależy na wykończeniu tych bandziorów. Rola Rosji na Kaukazie jest jednoznaczna i sprowadza się ona do jednego : do destabilizacji i siania nienawiści pomiędzy zamieszkującymi tam narodami. Wszystko tam odbywa się w imie starego powiedzonka : DIVIDE ET IMPERA" !
Dopóki narody Kaukazu będą sklócone, doputy Rosja będzie tam występować jako ozjemca" i mirotworca".

Więc to że kol. AKMS, czy kol. woytas życzą z calego serca wylapania wszystkich bandziorów" nieznaczy wcale że Rosja sobie tego życzy !
Link to comment
Share on other sites

Biesłan to sprawa ktora wcale nie była planowana przez Czeczeńców. Wynikła przez pewien przypadek lub prowokacje. Ci wszyscy Czeczeńcy i inni przejeżdżali przez tamten rejon uprzednio przekupiwszy wszystkie ruskie posterunki. Nie pamiętam dokąd jechali. Niestety na jednym z posterunków była inna zmiana czy ktoś niekorumpowalny i posterunek zareagował na obezność uzbrojonych Czeczeńców w jedyny sposób jaki im był dany. Czeczeńcy schronili się w szkole biorąc zakładników. Trwały negocjacje, które prawie zakończyły się pomyślnie czyli przepuszczeniem Czeczeńców i odbyło się to bez rozlewu krwi bo nikomu na tym nie zależało, ani Czeczeńcom ani Inguszom czy Ruskim. ale trafił się ktoś, kto postanowił załatwić sprawę po swojemu. Niestety rezultaty znamy. W tym wszystkim winne sa obie strony i Czeczeńcy i Ruscy którzy bądź nie bądż zaczeli tą całą sprawę robiąc z Czeczeni jeden wielki obóz zagłady bo ciężko innaczej nazwać to co oni tam wyprawiają do dzisiaj za co innego.
Link to comment
Share on other sites

persecutor, ta banda to nie Czeczeńcy tylko międzynarodówka islamo-faszystowska !

To że bylo tam kilku osobników (ilu to się już pewnie nigdy niedowiemy) narodowości czeczeńskiej, wcale nieznaczy, że reprezentowali oni naród czeczeński ! Ogól narodu czeczeńskiego jednoznacznie potępil tą podlą akcję terrorystyczną.

Tych kilku Osetyńców z tej bandy, też nie reprezentowalo narodu osetyńskiego !

Ci bandyci reprezentowali interesy fanatycznych Wahabitów i nikogo innego.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information