tomek64 Posted August 9, 2008 Author Posted August 9, 2008 ścieżka wokół jednego z warszawskich fortów :)
lina__90 Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 Jaki problem? Młoteczek śrubokręt czy dłuto i ognień :Ppzdr
kowalinho Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 Można by go razem z nie za dużym kawałkiem asfaltu wydłubać, bo bez tego co zwykła łuseczka przecież...
ms Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 w tym kontekście można i dodać: że niezbyt bezpieczne:)To co, zarządca drogi za posiadanie broni bez zezwolenia na ile tam może liczyć?Jakiś chętny się znajdzie by tam na przykładzie dowieść absurdu ustawy?:)
lina__90 Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 Kolego grove3, a po co ma tam zostać? :P Kto wie może jakaś ,,ss'' tam spoczywa albo jakaś fajna polska łuseczka :)
Maniek7_2006 Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 Czytając tytuł się przestraszyłem, że będzie tu jakiś karabin;)PozdrO
Apollo18 Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 Jak to sie nie da . ? ^^ . Ja bym tam wydłubał :P . Myślę , że nic wielkiego by sie nie stało ;p .
tomek64 Posted August 11, 2008 Author Posted August 11, 2008 mhm...łuska jest w dość eksponowanym miejscu..
martini Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 Jeśli chcesz ją zdobyć spróbuj polać miejsce z łuską benzyną. Benzyna asfalt rozpuszcza więc moze się uda.
Jóźwa Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 jak mozecie w ogole o tym mowic! chcecie niszczyc ekspozycje jednego z fortow ?! mam nadzieje ze zajmie sie tym policja!to nie dopuszczale! unia daje pieniadze ludzie sie staraja ! a tu przyjdzie jeden z drugim i beda niszczyc i krasc! toc to skandal !
lain Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 Można by przeniesc do muzeum jak to stanowisko mg" Lwp :D
Jóźwa Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 przeciez jest to piekne i bardzo ciekawe zjawisko !a knur jzu mysli o kradziezy...
martini Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 jest to ciekawe, ale po pewnym czasie łuska zacnie si niszczyć od samochodów (lub od ludzi) i po pewnym czasie nikt nie rozpozna że to była łuska:)
Louis Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 Hmmm..., ciekawy wątek. A może wystosować odpowiednie pismo do WKZ o objęcie znaleziska specjalną ochroną? :) Myślę, że wystarczą 4 metalowe słupki, kawałek łańcucha i łuska zostanie w wystarczający sposób zabezpieczona przed zadeptaniem :)
grove3 Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 Jak ktoś tak bardzo chce te łuski to zapraszam ze mną na kopanie ja będę machał kółkiem na kiju a ktoś będzie kopał moje sygnały . Kopacz zabiera łuski ja resztę .Obiecuję że będzie z 200 szt minimum dziennie .Bez niszczenia asfaltu .Pozdro
grove3 Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 SpokoTeraz jestem na kole podbiegunowym .Ale za jakiś miesiąc będę na miejscu daj namiar i lecimy .Miejsce działań Dywizji Pancerno-Spadochronowej „Hermann Göring” oraz 20 Estońskiej Dywizji Piechoty SS i w ogóle łuski jakie chcesz . Dla nas to są na równi z ppszkami czyli tak jak jazgacz dla wędkarza .Pozdro
Igor Grożny Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 grove3 przestań machać tym kółkiem na kiju i zajmij się kopaniem bo jeśli 200 sztuk łusek od mausera jest za dniówkę to Ty wielu chętnych nie znajdziesz.Pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.