abcd Posted August 8, 2008 Posted August 8, 2008 Cena połtin to 200,300zł. wzwyż zależnie od stanu,mennicy rocznika,jednak ta gustowna spinka nie przedstawia raczej wartośći numizmatycznej bo jako moneta została zniszczona.
lukaszpol26 Posted August 8, 2008 Posted August 8, 2008 można wycenić jako złom srebra ten guzik jest troche wart oczywiscie jak został zrobiony w epoce
jajcarz57 Posted August 8, 2008 Author Posted August 8, 2008 Taką wykopałem ;]..watpie zeby ktos przy niej grzebał w dzisiejszych czasach ;]
8total4 Posted August 9, 2008 Posted August 9, 2008 ktoś z niej zrobił guzik albo spinkę do mankietu..szkoda monety, bo ładna sztuka.pozdro!
Szwecja Posted August 9, 2008 Posted August 9, 2008 Idz do jubilera, wygląda na to ,że moneta nie jest przewiercona może by to rozłączył
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.