Jump to content
  • 0

Niezyidentyfikowany dysk


aslv

Question

19 answers to this question

Recommended Posts

Posted
Czyli na mine niespodziewajkę to nie wygląda?
Dzięki za sprostowanie jak coś się odkopie to poinformuje ;)
Jak jeszcze łapki będę miał :)
Posted
Jeżeli to śruby, to wygląda jak miejsce do przykręcenia jakiegoś słupa (wtedy śruby powinny być osadzone w betonie).
Może jakiś zawór? Zaślepka na wystającym do góry rójniku" na rurociągu? Ogólnie coś dużo tych śrub.
Nie wygląda na minę. Ja bym na pewno obkopał dookoła i zobaczył jak to wygląda. Sam decyduj.
Posted
widać ze przedmiot jest zakopany dosyć płytko moze to jakaś mina ???? lepiej nie ruszać Albo jak kolega chce to może kolega ją wykopac i powiedzieć co to jest ;]Lp
Posted
Wygląda mi na jakąś częśc z układu jezdnego na drugiej fotce widac wyraźnie nakrętki może element tarczy sprzęgłowej?.
Jak się boisz to delikatnie obkop dookoła zamocuj linkę 20m
i rusz to z miejsca. Potem papieros ew. zupa chmielowa" i idziesz oglądac.
Posted
Nie jest to felga(niesymetryczne otwory), nie jest to mina, bardziej ten wkład do gara, raczej na pewno nie jest niebezpieczne, więc podważ i wykop cały, i daj fotki.
Posted
nie no oczywisicie zartuje ...niewiem co to jest moze wlaz. musisz odkopac i wtedy powiesz.(jak przezyjesz) bo moze to mina i lepiej zostawic
.jakas wiesz samorobka.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information