cis Napisano 4 Czerwiec 2008 Napisano 4 Czerwiec 2008 Aha jest to bagnet dosyć rzadki. Choć w takiej formie wiele nie warta. Może był na stanie jednostki podżynaczy" gardeł :)Kto wie.
Lemeryt Napisano 4 Czerwiec 2008 Napisano 4 Czerwiec 2008 Jak dla mnie austrowęgierski Mannlicher wz.1890 który dostał się w ręce wiejskiego kowala. Z mieczy na lemiesze .... takie znajdy też są ciekawe.Pozdrawiam
SNIPERcom Napisano 4 Czerwiec 2008 Autor Napisano 4 Czerwiec 2008 dzięki za odpowiedzi mogę go kupić za 100 zeta warto?
Trooper85 Napisano 4 Czerwiec 2008 Napisano 4 Czerwiec 2008 Jako ciekawostke od rolnika za free fajnie mieć cos takiego, ale 100zł bym za niego w życiu nie dał. Ale to tylko moje zdanie.
Pytanie
SNIPERcom
co to za bagnecik?
7 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.