Skocz do zawartości

Kolekcjoner? Handlarz? Mafia?


Rekomendowane odpowiedzi

Ulica Zbożowa w Lublinie jest wyłączona z ruchu po zatrzymaniu tam samochodu opel omega, którego kierowca, obywatel Ukrainy, przewoził dużą ilość starej broni, niewypałów i amunicji.
- Według tego, co wiemy teraz, jest tam dużo starej broni, nawet fragment panzerfausta. Kierowca tłumaczy się, że wszystko kupił legalnie w Czechach - usłyszeliśmy od Witolda Laskowskiego, oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Sprowadzono fachowców od materiałów wybuchowych, zamknięto ulicę.

Ja wiem-znów GW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to jedziemy!
1. \\przewoził dużą ilość starej broni, niewypałów i amunicji\\",
2. \\jest tam dużo starej broni, nawet fragment panzerfausta\\",
3. \\ łumaczy się, że wszystko kupił legalnie w Czechach\\",
4. \\Sprowadzono fachowców od materiałów wybuchowych, zamknięto ulicę\\".
Jak na mój gust, to człowiek kupił legalnie w Czechach trochę militariów (powszechnie wiadomo, co można tam legalnie kupić). Tak się jednak składa, że w szeregach polskiej P****** brakuje średnio inteligentnych funkcjonariuszy, którzy potrafią ocenić, co jest co. Dochodzi do tego plon audycji telewizyjnej pt. \\Szansa na sukces\\", w rezultacie czego zamiast fachowców więcej tam napaleńców. Gdyby się jednak okazało (jakie to piękne słowo, co?), że był to jakiś szajs, to zawsze będzie można ****** klienta kosztami zamykania ulicy oraz wezwania \\fachowców od materiałów wybuchowych\\" (Zajac! Nu, pagadi!).
Pozdro!


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora woytas 22:32 18-04-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DECT- to zastrzeżenie skierowane było do niektórych Użytkowników forum, którzy a'priori zakładają, że GW informuje -inaczej ( choć wpadki zdarzają się jej coraz częściej ). A jeśli chcesz dokładnie wiedzieć o kogo chodzi to poczytaj parę wątków z aktualności lub historii współczesnej. Tak się składa, że ja kupuję ( i czytam :-) GW codziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha :) To widze, ze sie zgadzamy :) Sorry, ze ten moj start ale tu jest bardzo mocny klimat anty GW. Rozumiem, ze mozna jej nie lubic, ale zeby w co 2. poscie o niej sugerowac, ze jest e" bo wiadomo kim jest Michnik" to mi sie rzygac chce.
A co do kupna i czytania to mam tak samo :)

Ale watek nie o tym wiec to tylko jednorazowy off top

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie