Skocz do zawartości

Roadrunner & Darek419 (2008)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 463
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dzięki dzięki!
Super fant! Mam nadzieję, że się teraz poukłada i także ja zacznę wrzucać tutaj swoje fanty!

sprat teraz to się czepiasz minimalnie są:) ale robione już późno i to w dodatku latały 350 km te monetki co chwile, żeby je zrobić:)

pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilzken proszę bardzo:
http://www.tpzn.fora.pl/artykuly,15/czyszczenie-monet-wykopkowych-elektroliza,109.html
-autor bardzo ładnie i zrozumiale opisał cały proces przygotowania jak i samego czyszczenia,wiec kazdy połapie sie o co w tym chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff chłopy, byle do 2009 do strasznie długo się już ten wątek otwiera:)))

U nas natrzaskało białego paskudztwa, na razie sezon spauzowany:)))

Fanty jak zwykle fajowe. Ganiacie tylko za monetkami czy wychodzą jakieś militaria??

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f35jsf ganiamy tez za militarką ale jak narazie bez większych efektów (brak szczęścia?) a przecież nie będziemy wklejać non stop zdjęć łusek od pepeszy :) Dużo monetek bo jesień była żniwa i dlatego okazja do polatania po polach.
Wiem że wątek już długi i niedługo założy się nowy-tak jak napisałeś yle do 2009" :)
U nas też śniegu trochę leży i jak tak dalej pójdzie to 2007 zakończymy niebawem.
Dziękuje wszystkim za odwiedziny - DARZ DÓŁ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie!
Fajniusie te monetki,a my byliśmy w sobotę tylko na 4h i bez większych rewelacji tzn groszek i guziczek z orzełkiem w koronie do tego po garści mauserków i pepeszek :)
Daj tą monetkę po lewej na identyfikacje i pokaż fotki samej monetki z awersem i rewersem.
A może tutaj ktoś nam ja rozpozna?
Gratuluje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie