Skocz do zawartości

Mokra kolo Klobucka


Diago

Rekomendowane odpowiedzi

zbynieki trafiles cos tam konkretnego? jestes z okolic?,bo ja bym widlami zostal tarfiony,a poza tym to teren szukany przez saperow po wojnie,przez miejscowych, i jak znajdziesz cos powyzej luski stawiam 0,5 czystej:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam latalem pare razy nawet dzisiaj znalazlem guzik wz 1917 monetke i z płaszczona luske od mauzera poza tym nic wiecej na miejscowych na szczescie nie trafilem :D ale po tym co mowicie to jestem w szoku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
słabe info masz, bo wystarczy otworzyc pierwsza lepsza ksiazke i wszystko opisane jak na dłoni..

jak pewnie nie wiesz - pod Mokrą znaleziono kiedyś cmentarzysko z czasów Kultury Łużyckiej, poszukiwacz w nagrodę dostał grzywnę i wyrok, więc radzę uważać :)
pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8total4 info miałem dobre, bo opisane miałem dokładne położenie wojsk itp. ale czasu brakowało, bo święta były itp. I chyba 10 min byłem i pomyślałem, że zacznę tu gdzie jest wyryte na kamieniu, że przebiegała tędy obrona :) na lato jeszcze przyjadę to ze znajomym popróbuje dłużej.

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie