Skocz do zawartości

Problem w CoD


miggi1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Dorwałem sie do tej gry i jest super. Mam (na razie) jeden problem. jestem na statku wybiłem załogę i mam zniszczyć 2 radary ale złaziłem cały statek i za cholerę nie mogę ich rozwalić. pomóżcie

pzdr miggi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.K. a tym screenie widać gdzie są radary ,drzwi znajdują się dokładnie w podstawie tej wieży (przed nimi stał dywersant" jak robiłem screena). Wbijasz się w drzwi i do góry wchodzisz po schodach. Jak dojdziesz do radarów to je niszczysz ,a poźniej wracasz na dół i uciekasz do tej motorówki co nią przypłynąłeś i koniec misji.

pzdr i powodzenia

bjar_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bjar_1 niestety jestem na mostku i nic w góry drabinki jest właz (patrz screen) ale zamknięty jak go otworzyć? lub jak załatwić te cholerne radary czyżby drobna zawieszka? ludziska pomóżcie ja chcę grać ???

pzdr miggi1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
A ja mam jedno proste pytanie...
Ile jest tych misji/poziomów w CoDzie jednoosobowym. Cztery misje i 24 poziomy? To jakie są one misje - jedna to GI w Normandii i Alpenlandzie, potem Angole (gdzie?) i Ruscy - czy są dwie ruskie misje (Stalingrad i aswabażdieńje Jewropy, z Wawą i Berlinem)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
czesc
wlasnie ile misji??
pozyczylem gre i .... gosc mial pirata i to takiego co bylo w nim 5 misji. potem padal... w morde.. juz piratow nie potrafia robic :)
ile jest misji?

pozdr
robert_kudelski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nnno więc już wiem... :-)
Najpierw jako GI spadochroniarz lądujesz nocą w Normandii, wyznaczasz lądowisko, dołącza desant. Zajmuje się miasteczko, rozwalając Flakpanzery, rano trzeba je obronić, potem zlikwidować moździerze i przejechać samochodami (uwielbiam ten etap) do swoich. Potem jeszcze rozwala się wrogie harmaty, a w Alpenlandzie uwalnia się angielskich pilotów z zamku i obozu.
W misji angielskiej ląduje się Horsą, zajmuje Pegasus Bridge i broni go następnego dnia. Potem wykonuje się akcję na zaporze, przejeżdża ciężarówką na lotnisko, obficie szyjąc z Panzerfaustów, zestrzeliwuje eskadrę Stukasów i fiu do Condora... :-) Potem włazi się na Tirpitza, podkłada bońby pod kotły i rozwala radary.
W misji ruskiej ląduje się w Stalingradzie, dostaje 5 naboi (bez karabinu) i rusza się do walki! Potem, po zdobyciu Placu Czerwonego przechodzi się z meldunkiem via dworzec kolejowy. Następnie w zimie przełazi się kanałami przez Stalingrad do odciętego oddziału, zdobywa i utrzymuje (do przybycia posiłków) trzypiętrowy dom. Następnie jest misja w Wawie, 17 stycznia 1945, niestety tylko w jakichś warsztatach naprawczych czołgów na peryferiach... :-( No i następnie dwuetapowa jazda T-34/85 nad Odrą.
Następnie z powrotem jest się GI, w zimie w Huertgenwaldzie trzeba zdobyć kilka dokumentów z bunkrów i zniszczyć dwa czołgi.
Potem znowu jako dżemojad - zadanie zniszczenia trzech pocisków V-2.
No i na końcu Berlin - przejść przez ruiny do Reichstagu, wysadzając działa ppanc i PABIEDA!!!

Gdy pograłem potem, po CoD, znowu w MOHAA, to żenada... Potwornie drętwa grafika, beznadziejnie animowane postacie, efekty (wybuchy, ogień, czy nawet trafienia pocisków w ścianę) - zapomnij, nie można celować, padać/kucać... Co prawda w Spearheadzie jest już trochę misji zepołowych.
CoD rulez, nie ma co. :-)

Pzdr

Grzesiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie