Skocz do zawartości

motoweteran-bazar


iglanadon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem. Nie narzekam, sporo do DKW złowiłem, w tym dużo do NZ350-1. Jestem bardzo zadowolony. Zależy do jakich motorków Ty szukałeś części, bo faktycznie jeśli chodzi o wybór to mizerny, za to w większości przypadków ceny kosmiczne, choć i okazje były (z których skwapliwie korzystałem). Wystawa cieniutka, dawniej bywało lepiej. Myślałby człowiek, że jak się impreza będzie rozwijała i wzbudzała zainteresowanie, to i wystawa będzie ciekawsza i bardziej urozmaicona. A tu kiszka:( Szkoda. Organizatorzy mogliby też pomyśleć o nowej lokalizacji na styczeń, bo tłok na hali był niemiłosierny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tym roku dałem ciała. Miałem naszykowany aparat i zapomniałem go zabrać. Grupy rekonstrukcyjne miały Sokoła 1000, H-D WLA i Zundappa K500, a sprzedający D-Rada, 2 NSU (jeden to chyba OSL a drugi T lub TS), BMW R35, Zundapp DB200, Hercules 100, Indian (podramowy) i sporo ruskich zaprzegów. Samochody: Willis Overland 1917, Skoda Tudor, Powojenne Jeepy Willisy. U grup rekonstrukcyjnych Opel Blitz, VW Kubelwagen, Jeppy, Fiat 508. Może w autach gdzieś się rypnąłem, bo to nie jest moja mocna strona. może uda mi się załatwić zdjęcia od kogoś znajomego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NSU model T tam nie widziałem, ale naliczyłem 3 BMW R-35, jeden R-12, rama + części do R-2, ze dwa wózki STOYE, Zundappa chyba KS 600 z silnikiem od jawy lub czegos podobnego, niekompletne DKW NZ, trochę drobnicy do DKW rzeczywiście było, niekompletne NSU Quick i nielicząc rusków i japońszczyzny to chyba cały bajzel tej zimy, z samochodów był jeszcze moskwicz 400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R12 nie widziałem, może szybko poszła. NSU T/TS był razem z D-radem, a może się mylę, bo nie miałem czasu na dokładne przyglądanie się i ściskanie w tłoku przed tym stoiskiem. Tą NZ350-1 rozszabrowałem, z czego jestem niezmiernie zadowolony. Zostawiłem ze względu na wyczerpanie zasobów finansowych błotniki, 2 przednie koła bez dekli, silnik(chociaż silnika nawet nie widziałem, bo był gdzieś na samochodzie), puszkę narzędziową i osłonę łańcucha. Kompletny trapez (jest wszyściuteńko) kierownuca z dźwignią ham. i kompletne tyły ramy są moje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tą niebieską dyktę. Części są w bardzo ładnym stanie, bez typowego jak na warunki wschodnie zużycia. Bardzo dobry materiał. Tej R12 nie widziałem, może dlatego że jak napisałeś była w częściach. Cena faktycznia warta śmiechu i to aż do bólu brzucha:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem i się trochę rozczarowałem. Myślałem, że sobie spokojnie obejże jakieś pojazdy wojskowe, a tu w sumie nic ciekawego. Z fotek z poprzednich MWB wydawało mi się, że w tym roku będzie lepiej... Drugim minusem była ta ciasnota, ludzi się najechało, za dużo na taką halę. A poza tym szkoda, że mało handlarzy militariami było, a jak juz byli to ceny mieli z kosmosu. Dobrze, że chodziarz rekonstruktorzy historyczni umilili tam atmosferę, fajnie było sobie popatrzeć na takich niemców i polaków i to w zgodzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sznowne grono, śpieszę poinformować, że posiadam około 50 zdjęć wykonanych przez kolegę Wojtka Wąsika, jednak ich całkowita pojemność to 76,5 MB, rozmiar jednostkowy od 390 KB do 2157 KB, więc są za duże by je umieścić na Forum, a ja nie posiadam aktualnie programu, by zmniejszyć ich pojemność. Ale jak kogoś interesuje coś konkretnego, mogę przejrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Niedlugo bede mial fotki(mam ich niewiele)to cos tam rzuce na forum.
Moze ktorys z was przypadkowo mnie sfotografowal bo ja nie mam nawet swojej fotki:))))
Ja bylem polakiem w Polskim Wrzesniu-Łódź jak cos to mi na maila podeslijcie fotki z polakami.
Pozdor miq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie