Jump to content

co lepsze????


glog14

Recommended Posts

Witam zaczynam przygode z poszukiwaniami i mam male pytanko ktora z tych wykrywek jest lepsza lub moze jest jakis inny wykrywacz w tej ccennie.Ma to byc wykrywacz na odznaki,klanry i mooze jakies bagnety

1.Bounty Hunter traker IV
2.Garrett Ace 150/250
Link to comment
Share on other sites

niebiesz pszypadkiem 150 jest może taniszy ale niema ustawiania jes tylko zaprogramowany a 250 ma ustawienia jamam obecnie najdroszszy madel ale niemage go rozgrysici ale kolega imuj brat ma 250 inie nażeka jas czulszy nisz muj 2500 gt obecnie jast wpromocji osiem set złoty stobbom isłuhawkami dobże łapie monety idrobnice .
Link to comment
Share on other sites

Witam ,
Jeżeli chodzi o ACE 150 - dobry ,kupisz używany od 400 złotych w dobrym stanie , sprzęt na początek, na drobnice - wystarczy.
Inwestując trochę więcej - ACE 250 -zyskujesz lepszą dyskryminację-oraz magiczny przycisk zwany pinpoint , regulację czułości w przypadku 250 - 8 poziomów oraz bardziej rozbudowany graficzny wskażnik charakteryzujący znaleziska .
Co do zasięgów tych dwóch - internauci często podają że są do siebie zbliżone , chociaż 250 jest tu górą .


A co do BENDZIego - polecam na początek jakiś portal typu ,,język polski-pisowania i gramatyka,, oraz troszkę lektury o wykrywaczach na forum :)
Link to comment
Share on other sites

Sloneczny - jeżeli zaoferujesz mi ACE 150 w dobrym stanie , po 150 zlotych , to kupię od Ciebie 2 sztuki od ręki :) . Jeszcze się nigdy nie spotkałem , aby ktoś sprzedawał ten sprzęt w takiej cenie. No chyba,ze ktoś sprzedaje wykrywkę - bez cewki :) . Pozdrawiam .
Link to comment
Share on other sites

Sloneczny , troszkę złośliwości z Twojej strony?

Ace 250 - lepsza dyskryminacja - dlaczego tak stwierdziłem ?
Oto krótka odpowiedź:
-ACE 150 posiada tylko 3 wzorce dyskryminacji , ACE 250 - 12 selektywnych zakresów dyskryminacji (Akceptuj/ Odrzuć) . ZGADZA SIE? Przydaje się to na częto na zaśmieconym terenie, chociaż możemy tym samym stracić parę ciekawych fantów.

A co do zasięgu : przeczytales to co napisalem ?!!
,,...internauci często podają że są do siebie zbliżone , chociaż 250 jest tu górą .,,

Faktycznie-według mnie-różnicy między nimi nie ma żadnej :)
i mogłem to napisać wcześniej, może bym uniknął nieporozumień :)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information