Skocz do zawartości
  • 0

co to za karabin ?


fiurel

Pytanie

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

moja peszka miała lufę zarośniętą rdzą na amen,a mech spust rozleciał mi się w rękach z powodu korozji-to była bryła rdzy-co nie przeszkadzało aby spodobała się"niebieskim panom...ten maus w porównaniu z nią to stan magazynowy:)ale wszystko jak pisze jeden z kolegów zależy od sędziego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiegoś czasu zauważyłem, że panuje tu na forum jakaś fobia. Jak tylko ktoś pokaże fotkę z giwerą to zaraz jest straszony nalotem na chatę. A przecież fiurel nie napisał, że to jego pukawka. Fotę mógł ściągnąć z internetu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to wszystko zależy od sędziego. Mogą oddać albo na wszelki wypadek zarekwirować.
Kumplowi też zrobili najazd na chatę. Wjechali w związku z inną sprawą. Interesuje się militariami je zbiera. Zobaczyli na ścianie zdekowaną po amatorsku pepeszkę, bagnety, granat f1, a na półce lufę z MG. Założyli mu sprawę. Sędzia sprawę umorzył, policmajstry oddali mu wszystkie fany, zatrzymali tylko lufę z MG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie