Skocz do zawartości

Nysa IV


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Mam w domu spis firm starej Nysy za 2 tyg sprawdzimy , ale możesz wejść na forum Nysy i tam w dzile historia wrzucić na 100% chłopaki powiedzą co gościu robił .
Jeszcze pare dni i Igor Groźny zobaczy czy Nysa przekopana .
Miesiąc czasu z wykrywką w lesie spędzę .
Myślę że zawitasz na nyskie zieme podziałamy razem .
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio a ty w kraju czy za granicami??
Ja za godzine wylatuję parę dni podróży i zobaczę czy tak dobrze przekopałeś tę biedną Nysę .
Ja myślę że nie przez ostatnie kilka miesięcy miałem czas na szperanie za nowymi miejscami i powiem że powinno być dobrze a miejsca takie że w życiu byś nie pomyślał .
No ale zobaczymy , bo teoria jedno a praktyka swoje ,przeważnie tak jest , ale nadzieję cza mieć i cza być twardym a nie mientkim .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio siedzi u nas:))
Przekopane napewno nie wszystko, ale fantów coraz mniej niestety (jak wszędzie zresztą), ale kto szuka ten znajduje;)

Życząc powodzenia, czekamy na efekty.

pozdro
kindzal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm? Teoria to nie wszystko, najważniejsze to mieć farta, czy jak tam kto woli szczęście. Kolega Kindzal dobrze to napisal, że fanty się kończą na naszym terenie,ale to już nie mój problem.

Pozdr., dla Trapera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traper ty stary zóju, pozdrawiamy Olawe ! A jak tam wykopki? Sa jakies klamry, czy dalej w tych zlomach sie delektujesz ? Panowie niema co gdybac, czekamy na wylew fantow kolegi grove3 i pozniej pogadamy, czy Nysa przekopana, czy nie ........ A tak na marginesie, to ten watek NysaIV juz zbyt przydlugawy sie zrobil, proponuje, aby ten kto znajdzie pierwszy fajny fancik rozpoczal nowy watek : NYSA V !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Wreszcie twardo postanowiłem, że się do Nysy wybiorę, bo już się kilka miesięcy zbieram.Jak by ktoś był chętny połazić po fortach, może pokopać, albo przynajmniej napisać, które forty warto zobaczyć do których można wejść(znajomego ktoś kiedyś przegonił z jednego fortu, podobno nie można wchodzić), będę bardzo wdzięczny za wszelkie rady, żeby wątku nie zaśmiecać, mój mail przezdziec@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie