Skocz do zawartości

Ciekawe zdjecie i dziwne dzialo


Widd39

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety moj uniwerek nie posiada czesci zbiorow,ktore wymieniamy. Sa w Londynie, ale to dopiero w lutym. Postaram sie przeszukac co sie da.

A do Pana Joncy, namierzam wlasnie archiwum Vickersa w celu przegladniecia szczegolow kontraktu na czolgi. Czy ktos ma jakies inne sugestie, co mozna na wyspach znalezc? Poszukam tez archiwum Carden Lloyda. Prosze o inne sugestie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Przepraszam, Panowie, ale jakoś nie mogę znaleźć tego numeru. Albo ktoś pożyczył, albo się gdzieś zawieruszył. Porządnie będę mógł poszukać dopiero w okolicach Świąt, bo na razie masa innej roboty.
A co to jest to 37mm rewolwerowe? Czy chodzi o niemieckiego pom-poma (taki nadmuchany Maxim)? Jeśli tak, to mam gdzieś foty z muzeum w Brukseli albo w Londynie.
G.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Tutaj masz działo 88 mm wz.17 produkcji Krupp. Zobacz, że ma otwory w kołach i dłuższą lufę. Tak rozpoznacz działa 80 i 88 mm. Natomiast zaznaczyłem CI element, po którym rozpoznawać producenta. Podstawa działa produkcji Krupp ma charakterystyczną podstawę z takim elementem w kształcie wykrzywionego T".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie