Skocz do zawartości

1-wsze w zyciu wykopki


Rekomendowane odpowiedzi

no to jestem rozdziewiczony 2 godzinki po lesie z rutus ultra 2 i znalazlem takie oto luski
zrozumialem tez ze jeszcze wiele nauki przedemna zeby poznac wykrywke i co ona do mnie mowi" no ale nie odrazu wszystko sie potrafi i tak jestem zadowolony oprocz tego znalazlem wiele odlamkow po mozdzierzach roznych drutow i puszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na pierwszych wyjokach nazbierałem całą reklamówkę stalowych przerdzewiałych łusek od mausera i dużo wspaniałych fantów, które nie były niczym innym jak odłamkami.niedawno wyniosłem 35 kilo stalowego złomu i z 5 nosiądzu, wszystjo to z wykopków znosiłem jako fanty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na moich pierwszych wykopkach (jakieś 2,5 roku temu) znalazłem złamaną" łuskę od polskiego mausera. Radość ogromna :)))) Na dodatek jakiś życzliwy zadzwonił po policję. Tylko mnie spisali i rozmawiali co tu można znaleźć, czy jakieś bomby itp. już wykopałem. Najlepsze jest to, że na dyżurce siedział wtedy mój ojciec (też był policjantem). Za jakieś 5 minut do mnie zadzwonił i śmiał się ze mnie heheeheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie