Woodhaven Posted October 3, 2007 Author Posted October 3, 2007 Może ktoś we cos wiej na ten temat ?http://www.team.lubrza.pl/nurkowanie.html
Parowóz Posted October 3, 2007 Posted October 3, 2007 poligon Wędrzyn Sulecin - bajora kolo koloni Glisno -tylko nie radziecki T34 a nasz z Bumaru Łabedy powojenny
nurek74 Posted April 4, 2008 Posted April 4, 2008 Na tym poligonie szkolą się płetwonurkowie wojskowi. Czołg został tam celowo zatopiony, jest niekompletny, brakuje silnika układu jezdnego. Ale nad brzegiem stał jeszcze 1 T34.
Woodhaven Posted April 5, 2008 Author Posted April 5, 2008 To ładnie dałem się nabrać he,he a był taki ładny sowiecki
JanW Posted April 5, 2008 Posted April 5, 2008 Wiadomo, że opisywany czołg spoczywa w tym jeziorze kilkanaście lat. Ten nie wygląda na taki. Nie widać na nim porastających zwykle wszelkie przedmioty żyjątek. Czołg ten był bohaterem w Magazynie Nurkowanie", oraz jednego z wątków na tym forum. Zapewniam Ciebie Cronos,że zamieszczone tam zdjęcia diametralnie różnią się od zamieszczonego. Polskie słodkie wody dają pod wodą wyraźny zielony odcień. Tutaj woda jest kryształowo czysta. Dlatego sądzę ,że jest to fotomontaż.
JanW Posted April 5, 2008 Posted April 5, 2008 Dla przykładu załączam zdjęcie znalezionej łodzi jednopiennej. Polskie jezioro , głębokość 15m. Fotografia wykonana w świetle zastanym, czyli aparat został ustawiony na statywie, włączony został samowyzwalacz. Oświetlenie lampowe nie pozwalało na zrobienie w takich warunkach podobnego zdjęcia.
JanW Posted April 5, 2008 Posted April 5, 2008 Cronos, proszę poczytaj Magazyn Nurkowanie nr12 /2005 http://www.nurkowanie.v.pl/index.php?idn=n_lJNwN8i2ADkfVrPvITn23q5&s=31&c=4135&c2=4135&id=4135
panadam12 Posted April 5, 2008 Posted April 5, 2008 na temat zatopionego T-34 byl artykul w bezplatnym dodatku specjalnym Odkrywcy dla prenumeratorow z roku 2006
nurek74 Posted April 5, 2008 Posted April 5, 2008 Inne ujęcie tego czołgu:http://www.ultradive.com.pl/modules.php?name=coppermine&file=displayimage&album=6&pos=16
boryszyn Posted December 2, 2010 Posted December 2, 2010 Trochę to musztarda po obiedzie, ale... to rzeczywiście fotomontaż. Potrzebowałem zdjęcia zatopionego T34 a te, które miałem się nie nadawały - wykorzystałem zdjęcie czołgu z Pniewa (PGR Kaława). Zatopiony rzeczywiście jest zarośnięty na zielono. Montaż zrobiłem w programie Gimp.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.