czarny12 Posted October 2, 2007 Author Posted October 2, 2007 witamznalazłem na strychu tako rzecz czy ktos mógłby mi powiedzic co to jest i przetłumaczyc na polski .
8total4 Posted October 2, 2007 Posted October 2, 2007 to jest tablica pamiątkowa po kimś poległym, prawdopodobnie mieszkańcu domu w którym ją znalazłeś. co do tlumaczenia to użyj czasem translatora :)pozdrawiam!
janushew Posted October 2, 2007 Posted October 2, 2007 Witam! Rezerwista Martin Baumann zmarł 08.12.1918 zmarł w niewoli angielskiej. pozdr j
czarny12 Posted October 2, 2007 Author Posted October 2, 2007 witam dziekuję za pomoc ,uzywałem translatora ale nic z tego ni mogłem zrozumiec ponieważ niemiało to zadnego sensu zdanie nieskładało sie w całośc .
coriolan Posted October 2, 2007 Posted October 2, 2007 W obronie ojczyzny opuścił ten dom na bój i śmierć"
czarny12 Posted October 2, 2007 Author Posted October 2, 2007 bardzo dziekuje za informacje Pozdrawiam
Question
czarny12
znalazłem na strychu tako rzecz czy ktos mógłby mi powiedzic co to jest i przetłumaczyc na polski .
8 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.