mieszko_1vp Posted October 1, 2007 Author Posted October 1, 2007 efekty małego zlotu kolegów z forum-niedziela 30 IX
mieszko_1vp Posted October 1, 2007 Author Posted October 1, 2007 i na koniec krzyżówka mausa z padalcem
to17071990 Posted October 1, 2007 Posted October 1, 2007 Piekne fanty. Chcialbym takie trafić.Gratuluje
radek_ryb Posted October 1, 2007 Posted October 1, 2007 witam, chciałem kolegą pogratulować fantów co poniektórzy mieli dużo szczęścia tylko szkoda ze nie ja ale i tak jestem zadowolony z wyprawy a Mieszkowi mowie dziękuje:) a na zdjęciu mała niespodzianka w czasie krótkiego postoju w drodze na Śląsk
draven85 Posted October 1, 2007 Posted October 1, 2007 witamczy pojemnik z drugiego zdjęcia ma od spodu dziurę i jest dosyć lekki? pozdrawiam
mieszko_1vp Posted October 1, 2007 Author Posted October 1, 2007 Pojemnik był bardzo lekki,ale nie znęcałem się nad nim-więc nie wiem czy była dzura...
draven85 Posted October 2, 2007 Posted October 2, 2007 http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=517965#517965czy był podobny do tego? też nie wiem co to jest ....
kopacz18 Posted October 2, 2007 Posted October 2, 2007 super fanty a ta szabelka, gratuluję i życzę kolejnych sukcesów!pozdro!
terenowiec69 Posted October 2, 2007 Posted October 2, 2007 Mieszko to i ja może wieczorem dorzuce swoje fanty z wykopków z Mienelabem GT.
Painter Posted October 2, 2007 Posted October 2, 2007 Hej!! Przez tą Waszą reklamę minelaba nie wiem co kupić:)Jak z dyskryminacją w tym wykrywaczu nie wycina za dużo?
daro2904 Posted October 2, 2007 Posted October 2, 2007 tak szabelka super robi sie jest to szabla kawaleri ausryjackiej wz 1903 pozdro dal ekipy z Głogowa kłania sie Śląsk wypad udany.
mieszko_1vp Posted October 2, 2007 Author Posted October 2, 2007 Panowie-o GT są dwa wątki na sprzęt poszukiwawczy"Następny wypad już niebawem -więc zostawmy miejsce na następne zdjęcia z Kostrzyna -jak w temacie-:)
acer Posted October 2, 2007 Posted October 2, 2007 To teraz jeszcze będziesz miał czas Mieszko na wypady ???Teraz to chyba pampersy/pieluchy/- gratulacje nawiasem mówiąc syna.
mieszko_1vp Posted October 2, 2007 Author Posted October 2, 2007 Spokojna Twoja...Zona dostaje X-terre 70,mały ma już G 250,ja zostaję przy GT :)...ekipa że ho
Klaus BOLS Posted October 2, 2007 Posted October 2, 2007 to ja jeszcze raz spytam co z tym czołgiem :P
radek_ryb Posted October 2, 2007 Posted October 2, 2007 no cóż z tym czołgiem? w drodze powrotnej zatrzymaliśmy sie na łyczek kawy i papieroska patrzymy a tu takie coś stoi na lawecie na parkingu kolo cpnu o ile sie nie mylę za zielona góra w stronę wroclawia, Darek chciał z gościem pogadać ale niestety nie bardzo nikt z nas rozmawiał po niemiecku gdyż czołg jechał właśnie z Niemiec to zakończyło sie na paru fotkach i w dalsza drogę
perys Posted November 26, 2007 Posted November 26, 2007 Witam,żeby nie zakładać nowego wątku,wracałem z Kostrzyna wczoraj, na parę minut zatrzymaliśmy się gdy już wyjechaliśmy poza miasto,a że przypadkowo miałem ze sobą wykrywacz:) to pomachałem nim na zboczu jednej górki,oto efekt:P.S.plus 5zł15gr i garść łusek niektóre z drewnianymi czubkami.
Adr Posted December 2, 2007 Posted December 2, 2007 Perys wiesz moze skad dokladnie ta broszka z koniem? Taka sama wyszla mi w Szczecinie. pzdr
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.