Pioterek Posted September 30, 2007 Author Posted September 30, 2007 Witam.Jeśli dobrze kojarzę, nosili to czerwonoarmiści.Na pagonach, czy na kołnierzu? Wymiary 12mm x 30mm. Jeden ma ułamaną lufę.Z góry dziękuje za pomoc.Pozdrawiam.
MK Posted September 30, 2007 Posted September 30, 2007 http://www.militarybadges.info/images/russia/03a.jpg
Question
Pioterek
Witam.
Jeśli dobrze kojarzę, nosili to czerwonoarmiści.
Na pagonach, czy na kołnierzu?
Wymiary 12mm x 30mm. Jeden ma ułamaną lufę.
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam.
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.