kolekcioner13 Posted September 30, 2007 Author Posted September 30, 2007 witam kolegow dzis kupilem se 2 sakwy sanitariusza za 150zł a jest w nich2 opakowania po 10 sztuk bandazy5 opakowan szmatek na rany36 sztuk opatrunkow osobistzch51 sztuk bandazy w opakowaniachsakwy i wyposazenie oczywiscie w stanie idealnymP.S oczzwiscie wszystko niemieckie
Saper93 Posted September 30, 2007 Posted September 30, 2007 Ty se kupujesz za 150 jakieś sakwy, a na innym forum prosisz o niepotrebne fanty! Człowieku ty byś troche dorzucił ok 30zł i już byś miał jabelka. Ludzie, niedawajcie mu nic!
czarnykot Posted September 30, 2007 Posted September 30, 2007 nom ten Pan potrafi odnaleźć się we współczesnym świecie...
huk 100 Posted September 30, 2007 Posted September 30, 2007 no prosze ! może kolega da foki -pozdro :):)
huk 100 Posted September 30, 2007 Posted September 30, 2007 Musze już dzisiaj odejść –od kompa bo stary już człowiek i nie do widzi –za długo dzisiaj tu siedzę i parę kwiatków już dzisiaj machnąłem ehhhhhh -pozdro
Daro76 Posted September 30, 2007 Posted September 30, 2007 no to kolega nie taki biedny jak tu czytałem, teraz chętnie zobaczymy fotki tego cuda. pozdro.
karpik Posted September 30, 2007 Posted September 30, 2007 Huku, nie zauważyłem nawet foki:)))Chodzi o to, że jak dasz palec, to wezmą całą grabę:Mam zaczep do klamry SS, ale przydałaby się klamra( tu oczy ze szreka), jak muszę pokryję koszty przesyłki"
bartek.s Posted October 1, 2007 Posted October 1, 2007 Tylko pisze i pisze ,,a dasz mi,a zostawiszsz mi jak cos znajdziesz,a przyslesz mi jak cos jak znajdziesz''
huk 100 Posted October 1, 2007 Posted October 1, 2007 tak to bywa panowie -pisaliśmy o tym na towrzyskim :):)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.