Skocz do zawartości

W miejsce ekonstrukcyjbych dziwadeł vol. III"


Rekomendowane odpowiedzi

kuźwa przeciez tłuczemy to non stop że taka jest wada forum ze kazdy moze dodac byle co i sie robia pyskówki, tu jest strona z redakcja, kategoriami i kazde foto bedzie przesiane a tylko prawdziwe dziwadła publikowane i 0 prywaty i agresywnych wypowiedzi jednych wobec drugich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro i tak watek zszedl na manowce to i ja pozwole sobie na maly komentarz :

po pierwsze - wydaje mi sie, ze Dunczyk mial racje kasujac cala tworczosc zawartą w ekonstrukcyjnych dziawadlach". Zapewne nie moze poswiecic sie moderowaniu przez 24h na dobe. I zapewne tez ma niewielki wplyw na zmiane zachowan niektorych uzytkownikow, bo kultury" nie mozna nauczyc upominajac kogos pare razy. Jesli ktos nie umie posługiwać się srubokrętem, bo rani innych, to trzeba mu ten srubokret zabrac. Proste.

po drugie - kasujac ekonstrukcyjne dziwadła" zlikwidowal pewne zagrozenie, z ktorego niektorzy moga sobie nie zdawac sprawy. Otoz publikacja matrialow np zdjeciowych bez zgody autorów i uzyczajacych swoj wizerunek" jest naruszeniem prawa. ( Polecam uwadze swieżą sentencje SN uznajacą strony WWW jako czasopisma, a ktora to jak to u nas bywa, dodatkowo zawezi pewnie i swobode publikacji w necie )

po trzecie - moim zdaniem ( podreslam : moim ) wątek ekonstrukcyjne dziwadla" byl wybitna antyreklamą forum Odkrywcy. Pewne wypowiedzi czytalem przecierajac oczy ze zdumienia wobec wylewjacego sie z ekranu chamstwa.Czegos takiego jeszcze w zyciu nie widziałem i zacząlem sie przez chwile zastanawiac nad usunieciem adresu odkrywcy" z ulubionych. Dunczyk przywrócil mi wiare...

Pozdrawiam,

Smoczy

acha - tworcom nowej strony, procz dobrej zabawy, polecam jednak analize stanu prawnego w RP. Moze i prawo nie jest rychliwe, moze i skomplikowane do zastosowania, moze tez i jego zastosowanie bywa kosztowne dla broniacego swych praw, ale nie ma rzeczy niemozliwych. Na samym koncu dla tego, ktoremu zostanie udowodnione naruszenie dobr osobistych innej osoby, moze to byc jednak spory klopot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem - zrobił się syf.
Ale szkoda, że nie zauważasz, że przez takie dziwolągi i przebierańców cierpi cała rekonstrukcja i jej opinia !
Przykro mi, ale nie np nie będę jechał na drugi koniec kraju tylko po to, żeby zobaczyć jakieś dziwadło. Ten dział forum ostrzegał przed pewnymi ekipami czy miejscami, gdzie zdecydowanie nie warto jechać.
Tak np było z Ostrowem - mundury zostały w samochodach, bo wstyd było się publicznie pokazać wśród takiego otoczenia ekonstruktorów".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie