Jump to content

SKANDAL !!!


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply
Nie mam pytań. Skończyłem Liceum Lotnicze i na te samoloty patrzyłem codziennie idąc na miasto. Już gdy tam chodziłem samoloty te były w opłakanym stanie. Natomiast to co dzieje się teraz woła o pomstę do nieba!
Link to comment
Share on other sites

heh... oby tylko nie sami kierowcy. A dawno zrobione te zdjęcia były? Bo szczerze byłem po kilku latach przerwy w tamtym roku w Dęblinie i nawet po starej znajomości zwiedziłem garnizon, ale jakoś zabrakło mi czasu na obejrzenie tych 'latawców' przy Pomniku.
Link to comment
Share on other sites

Wizytówka wyższej oficerskiej szkoły sił powietrznych ... to jest albo jakaś kpina ? Albo Dęblinem rządzą teraz wnuki pilotów luftwaffe !!! Najgorsze jest to ,że jak się dookoła tej sprawy zrobi smrodek to te skurwiele wypieprzą to w nocy na złom i będzie po kłopocie !!!
Link to comment
Share on other sites

Co dziwniejsze w odległości ok. 150 m jest brama na jednostkę, gdzie przynajmniej za moich czasów siedziało cały czas kilku gości w kamaszach. Kto ma chody ten wejdzie na teren jednostki. Tam przy lotnisku koło budynku chyba Bazy Lotniczej (z tego co pamiętam) stoją samoloty i śmigłowce m. in. Ił 28, SM-1, Iryda, Iskra, Mig 23 i jakieś Limy. Ich wygląd też pozostawiał wiele do życzenia, choć nie każdy mógł się tam dostać. Wygląda na to, że mamy taki narodowy sport - rozbieranie samolotów:)
Link to comment
Share on other sites

No Jacenty2004 wyluzuj przeciez to super technika". :-) Daj im tak jeszcze postać trochę lat i nie będzie problemu.Chociąż może do niego też uśmiechnie się szczęście jak do tego Po-2 czy też Css-13 co stał w tym miejscu dwadzięścia lat temu a teraz został znowu wskrzeszony do życia.Wiem bo sam go rozbierałem i nosiłem z kumplami do hangaru aeroklubu na jesieni 1987.
Warta cywilna na głownej bramie znowu?W lutym było jeszcze wojsko.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information