Skocz do zawartości

Rzeczpospolita dzis


jaca2003

Rekomendowane odpowiedzi

Kupił ktos ?Przejrzał płytę?Jak dla mnie porazka.Na szybkiego kilka uwag.Przejrzałem najwieksze bitwy oręża polskiego i nie znalazłem wzmianki o np Bitwie pod Mławą a w końcu jak by nie patrzec była to najkrwawsza bitwa WP w całej II wojnie(największe straty WP).Nie ma Tomaszowa Lubelskiego nie ma innych waznych bitew.Jest tylko Westerplatte Bzura Warszawa Kock.
Trzeba sie w nią zagłębic pewnie w opisach bedą KWIATKI".
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z płyty najbardziej ucieszył się mój 12- letni Syn ( szczególnie z ceny !!! ).
3zł50gr. wraz z gazetą to niewiele i dlatego nie spodziewam się wiele.
Jak mnie dopuści Syn to się wypowiem ,ale jak On przegląda to już było warto !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co prawda płyty nie mam i nie przeglądałem ale w telewizji mówili że to ma być historia wojska polskiego w ciągu 10 wieków więc wszystkiego o II wojnie to oni tam nie zamieszczą bo muszą ze wszystkiego po trochu te bitwy i wo gule a w ciągu wieków na pewno było dużo tych ważnych bitew no a Westerplatte to najsłynniejsze Bzura i Warszawa też a Kock to o ile mi się nie myli to jedna z ostatnich o ile nie ostatnia bitwa z takich większych pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz startować na jesieni w wyborach,bo i tak pewnie będziesz znał historię lepiej od ministra oświaty i w dodatku napisałeś o ile mi się nie myli"... a taka skromność to rzadkość w dzisiejszych czasach. I biorąc pod uwagę ,że jak w telewizji mówili... to mówili !...jak by co, Będę głosował na Ciebie ! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwieczna polska zrzędliwość i upierdliwość. Za 3,5 zł pewnie to powinien być dysk lub dyski z pełną informacją o wszystkich bitwach w których brał udział choć jeden polski żołnierz wraz z listą uczestników opisem budowy kalesonów wojskowych oraz guzików powlekanych wz.1936 (do tych kalesonów)a prezentacja multimedialna miała polega na możliwości polizania i wąchania (a także walnięcia sobie kilka serii z mg42) eksponatów muzeum WP.
Nikomu nie przychodzi do głowy, że pozycja ta jest jedynie zachętą do poznawania dziejów oręża polskiego, początkiem a nie końcem. Jak kogoś ten temat wciągnie to od tego są książki i internet by dalej rozwijać zainteresowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie