Skocz do zawartości

suvergin gt-wymiana doświadczeń


nunki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 731
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Też mam ten sam problem w GT z tym łapaniem wszelkich pierdół. Ostatnio kopałem na nim kilkadziesiąt odłamków od pierścieni wiodących. A i uważajcie żeby nie przesadzić z tą dyskryminacją.


Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes14 od czegoś trzeba zacząć , nie zawsze wraca się obładowanym fantami ;) , sami wiecie , dziś masz gorszy jutro lepszy wypad tak to już jest...
GT daje rady na pewno nie raz się o tym przekonasz .
PS
Nie widzę pierścionka na fotce , pewnie poszedł jako prezent na Dzień Kobiet ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i prezes na gt to sluchaweczki to dobra sprawa :) ja prezes ogolnie jestem z gt zadowolony i ostatnio w miejscu gdzie niby juz przeryte jeszcze pare fantow wyskoczylo poz szajka
p.s.
chociaz czasami mam go ochote sprzedac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Prezes14 akurat ja jestem posiadaczem GT z wyświetlaczem tylko że sęk w tym że dopiero przed miesiącem kupiłem wyświetlacz i jeszcze doświadczenia w jego użytkowaniu nie mam gdyż przez chorobę nie mogłem wybrać się w teren od tego czasu. Chętnie też poczytam cenne uwagi kolegów.

PozdrawiaM!
Sprat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam GT ponad rok all metal nie używałem ani razu , nie wiedziałem że jest w tym trybie identyfikacja tonowa muszę to sprawdzić ;). Tak szczerze to identyfikacja tonowa i sygnały w GT średnio mi się podobają tracę do nich wyczucie często , czasem idealnie przewiduje co jest pod sondą , a czasem się gubię... ,kisielsap07 gdzieś była stronka z przykładowymi dźwiękami sovereigna ale nie mogę jej znaleźć może ktoś pamięta i przypomni .
POzdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem gościa na allegro, powiedział że ten wyświetlacz pokazuję identyfikację numeryczną czyli np. jak jest gwóźdź to na wyświetlaczu cyfra 10 a jak złoto to np. 95. Przydatna rzecz, chyba sobie kupię. Dużą cewkę jak ktoś szuka militarki też warto. Przekonał się o tym znajomy, który wyciągnął z bagna (wcześniej chodził z whitesem 5900 i sovereignem na standardowej cewce i nic nie pikało) dwa hełmy niemieckie z fasunkami, w naprawdę spoko stanie :)
Z jakiej głębokości ? - ok. 1,5 metra. Tak więc naprawdę warto, ja szukam ale jakoś taniej niż na vikingu znaleźć nie mogę :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie