Skocz do zawartości

suvergin gt-wymiana doświadczeń


nunki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 731
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Oczywiście to zdjęcie to żart ,może nie taki wielki jak ten TEST, który zamieścił kolega abcom77 .Bo wiadomo że GT-eg ciągnie bez problemów te bardziej szlachetne kolorki. Powiem że te błyskotki nie wszystkie od jubilera ,ale o tym szaaaa . Życzę w Nowym Roku , wszystkim tego wspaniałego łomotania serca,gdy rozcierając w palcach piach, dostrzegamy nagle ten piękny złoty błysk Pozdro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jestem tu nowy więc witam wszystkich mam zapytanie odnośnie w/w wykrywki tj. czy moglibyście w ramach wymiany doświadczeń pokazać swoje nastawy tej wykrywki na jakich chodzicie za monetkami , kolorkiem i reliktami mile widziane fotki tych nastaw :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Koledzy powyżej wypowiadali się,że z dużą cewką jest masakra i trzeba biegac z dwoma pomocnikami.
Co do kupna to kiedyś zadałem to samo pytanie, lecz nikt mi nie odpowiedział na dany temat.
Moze szukaj na aukcjach internetowych lub w zagranicznych sklepach z detektorami. Ale czy taniej będzie- nie wiem.

Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak myślę czy zwykła wystarczy - mam miejsce ( wyschnięty już staw) gdzie całe swoje wyposażenie wrzuciła pewna drużyna w 1939 i się zastanawiam czy zwykła cewka złapie bo mogą te rzeczy leżeć głęboko - a na pewno leżą.
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam. Mam pytanko :
Jak chcę iść na zaśmiecone poletko na kolor to czy na takich ustawieniach wytnie rolniczy złom/folie aluminiowe?:
disc na godz 12
Notch - brak
Sensitivity na godz 9
Disc ON
Fix
Silent Search ( Czy lepiej na Threshold ??)
i jeszcze jedno - czy jeśli chodzę na dyskryminacji to zasięg jest minimalnie mniejszy niż na all metal ? Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Myślę że ustawienia O.K. , no może dyskryminacja trochę w lewo , ja praktycznie chodzę na jednych ustawieniach odkąd mam GT , ciężko mi powiedzieć lepsze - gorsze ustawienia... . Co do foli cienką dyskryminacja wytnie , najgorzej że to dziadostwo przybiera różne kształty i niestety nie unikniesz kopania tego , po sygnale możesz przeczuwać że to folia też ( jak zapoznasz się z dźwiękami Sovereign'a - trening:)) ale 100% pewności nie ma... Co do żelaza większe typu lemiesz przebije się i da sygnał , jak blisko powierzchni charakterystyczny trzask w głośniku ew. słuchawkach . FIx w trybie Disc on nie ma znaczenia
PozdrO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do słuchawek - ja się denerwowałem że na allegro są po ponad 100 zł, i przypadkiem sprzątając szafę u dziadka znalazłem jakieś ruskie z lat 60 ( działające ;D)
Dzięki Dani za odpowiedź. a co z tą dyskryminacją ? zmniejsza zasięgi czy na w porównaniu z all metal ma takie same ? Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zasięgiem to Ci nie powiem , nie wiem , żadnych testów nie robiłem , chodzę tylko po polach na Disc on , na all metal za dużo kopania , Ciekawe te słuchawki :) , wypróbuj może wystarczą , koledzy wyżej polecają Philipsa za 30 zeta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a jak to jest w soverenie z reakcja na fanta?? czy przy szybkim przemiataniu jego szybkosc reakcji jest wystaraczajaca by nie przoczyc czegos pod cewka?? zalezy mi na tym i nie wiem czy nie jest to jego zdecydowana zaleta w porowaniu z minelabem exploreremII, ktory podobno jets wolniejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie