Skocz do zawartości

okolice Poznania vol. 2


bonzo74

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz bawie w Mińsku Mazowieckim, na szkoleniu;) Następnie będzie Las Powidz:) kto był to wie o co chodzi;)
Niestety w tych okolicach nie działo się za dużo, więc z kopaniem trzeba będzie dać sobie spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 311
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam!
No proszę i żetonik się znalazł!Teoria spisku 2007 działa.Szkoda że cię przenieśli!Dowiedziałeś się o działkę nr 109?Pozdrawiam i zapraszam na jakiś wypad;)
No a teraz panowie nowinka!R23 ma solarisa!
nie mogłem się oprzeć żeby wam nie powiedzieć,a dlaczego?to go zapytajcie,wytargał tyle na dziewiczym spacerku że niejeden z nas by tyle chciał jak na pierwszy raz.
Pozdr.281
U mnie łódka,ale dziwna bo srebrna,sierp,podkowa i łuski i te okropne owady!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano szkoda, ale wiesz taka pracam, a rozkaz to rozkaz;)Panowie z wami na wypad z checia zawsze i wszedzie bo widze ze ekipa jest naprawde w porzadku. zycze zatem Wam udanych połowów...

z łezką w oku pozdro;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczka, gratulacje! To też zaszalałeś :D A mogliśmy zostać jeszcze troszke, może by cosik więcej wyszło... :)
R23, chwal się! Co pierwszym strzałem trafiłeś, bo słyszałem że następny wymiatacz na moniaki z ciebie :)
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz wymiatacz,281 znowu przesadza.
Wyszła mi boratynka ,2gr.z49,dwa ciekawe guziczki i łódeczka,no i oczywiście troszkę złomu.pozdro.
A Radojewo wciąż zaskakuje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ja nie przesadzam,ma farta i tyle!
Gdybyście go widzieli,to okopał się jak w czasie ostrzału,nawet się nie ruszył,i tu nagle bęc bęc wpadło.
Dobrze że nie idzie na koniec tęczy;)
Pozdr.281
A co z niedzielą,macie plany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe zaskakuje...
R23, gratuluję pierwszych moniaków na nowym sprzęcie :D
281, co do niedzieli to oczywiście że tak :) Napewno plany na koniec tygodnia jeszcze się odpowiednio ułożą :)
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było i już naszarpaliście dieńgów...
U mnie było skromniej:) a mianowicie :
Szeląg Augusta III
Szeląg Zygmunta III Wazy
3 Grosze Fryderyk Wilhelm ( Breslau )
3 Boratynki ( 2 Polska i 1 Litwa )
5 Groszy 1923
2 Grosze 1932
1 Kopiejka 1911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny park przy starym folwarku obraliśmy za nasz cel - miejsce idealne ( spokój bo nikt tam się nie kręci, choć teren zarośnięte i trudno jest omiatać ).
Szawgier ( też z Solarką ) miał mniej szczęścia i tylko 1 boratynkę tam zanalazł, a wcześniej srebrnego grosz z 18któregoś roku. Trafiły się też guziki, PRLe , a zmorą stały się kapselki po gorzałce - pewnie trąbili tam z butelek od czasów Zygmunta...
Na pewno jest tam jeszcze dużo do wytargania, sczególnie na wczesną wiosnę, kiedy nie narośnie trawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sv, pamiętasz o czym kiedyś rozmawialiśmy? Stary przypałacowy park z niejedną historą w tle, na obrzeżach pewnej wiochy... :) Jeszcze do końca przekonany nie jestem, ale myślę sobie żeby tam jechać na sobotę - jak dałbyś radę się wyrwać z domu lub chciałbyś zaczerpnąć więcej info to dzwoń.

Niedziela to tradycyjnie Poznań i okolice :)
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Znając bonza to zawiezie nas w inne miejsce niż Radojewo,tylko ciekawe gdzie?No i militarka się szykuję?
bonzo spotkanie przy pałacu w Biedrusku,czy przy sklepie?
Pozdr.281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie