Skocz do zawartości

okolice Poznania vol. 2


bonzo74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 311
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam!
U mnie na sobotę szykują się chrzciny więc z niedzielą pewnie nie za bardzo mi będzie pasować;)
Na monetki też bym się pisał,ale znając mojego farta znowu bym trafił na jakiś nie wybuch lub coś innego z militarki;)
Pozdr.281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż ja na przeprawę na monety chodzę...możem jechać w inne miejsca;
281 - młodzież chodziła na leśne spacery w miejsce, gdzie teraz srebrne Fryderyki pozyskuję :).
Znajomości nawiązałem z osobami, kt. są zaprzyjaźnione z Niemcami kt. pochodzą z tych stron i stąd otrzymałem paredziesiąt skanów ciekawych fotek i widokówek. Przez to namierzam ciekawe miejsca, gdzie mogę znaleść monety ( w wioskach przy samej granicy bardzo mało się zmieniło ...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
piotr1945-nie podobno,tylko były tam magazyny z bronią!
Co do tej broni to raczej ciężki kaliber był.
No i tak już mamy piątek rano,czy jakieś propozycje macie?
Sv-ty tez z tą młodzieżą?Tyle co PG mówił o łańcuchach i o barabara!Dlatego tyle znajdujecie:)
No to ja szukam miejsc dla młodych.
Polana w radojewie jest duża może i tam młodzież chodziła?
hmmmmy!muszę sprawdzić.
Pozdr.281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sv, kto tu jest farciarzem :) Ja tyle sreberek co ty nie wyciągam :(
Co jest? Nikt się jeszcze nie zgaduje? Myślę że w niedzielę, rekreacyjne spotkanko na Radojewie można urządzić. W końcu w tym tygodniu chyba wielu nas nie będzie?
Pozdr.
PG von Luck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak tam panowie? Wybieracie się dokądś też w sobotę?
Ja jestem chętny, ale niestety nie będę miał w tym tygodniu transportu :( Jakby jednak ktoś miał transport i chęć to służę towarzystwem :)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
romkol-zjazd absolwentów,abstynentów czy z absolwentem?uważaj bo znowu ci coś zaszkodzi:)
Oj cieniutko chłopakom pasuje w ten weekend!
Ja może Radojewo.
Pozdr.281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romkol, szczęściarzu! Ty ostatnio od imprezy do imprezy :) Kiedy my w końcu jakieś balety urządzimy?!
Kamdrum, dam ci znać wieczorkiem czy wypali niedzielny wyjazd!
Pozdr. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG - co do jutra, to jestem oczywiście chętny, ale nie mam transportu, więc jeżeli Sv nie jedzie, to cały misterny plan w pi... :)

piotr1945 - no proszę. Szukałeś w tamtejszym lesie, czy gdzie indziej? W ogóle to jeżeli zbierasz łuski, to chętnie się powymieniam na te podwójne". Póki co jednak nikt się wymieniać nie chce, więc chyba przerzucę się na znaczki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox, Kamdrum dziś wieczorkiem dam ci znać co do godziny, pojedziemy z Krystkiem :) - Sv nie będzie, czesze nad Bzurą (szczęściarz).
Co do łuseczek, to na nas chyba nie możesz narzekać... :)
Pozdr.
PG von Luck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello, późno piszę, dopiero wróciłem do domu..ppuuuhhh ale jakby był jakiś wypad jutro to dajcie znać gdzie spotkanie, będę gotów! Jak by co to mogę zabrać gdzieś z centrum, będę jechał z rataj.
piotr1945: Hmmm zaczyna mnie korcić ten zakazany" lasek....

Pozdrawiam
Wojtas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym jakąś dużą łuseczkę na wazonik skroił ;-).
Jutro chyba wyjdę z piszczałką na spacer

Bardzo mi się spodobało określenie pikachu na ace250 - w skali od 1 do 100 daję 101.
pzdr.
Janusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Oj głowa boliiii!;)
Niestety na tą godzinę jestem nie sprawny,ale ok godz.14.30 będę w Radojewie.
kamdrum-sprawdziłeś te łuski?
Co do lasku to uważajcie kopiąc bo faktycznie jest tam sporo niespodzianek.Farta kiedyś mieli ci co kładli tory kolejowe,w odległości ok.15 cm.od podkładu kolejowego leżała mała niespodzianka.Znam gościa co wspominał że z pobliskich terenów wywozili tego na ciężarówki.
Pozdr.281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zastawialiście się co się stało z żetonem zatem wyjaśniam. Od połowy stycznia garnizon poznański jest dla mnie już historią i miłym wspomnieniem. Sledze uważnie wasze postępy i przyznam szczerze, że żałuję iż nie dane było mi powalczyć w wami;) Z cłego serca życzę powodzenia i ciekawych fantów.

Michale 281" nie musisz tworzyć kolejnej teorii spiskowej:)

Z żołnierskim pozdrowieniem:)
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to teraz Żeton się kręci? Może wpadłby kiedyś popikać na starych śmieciach"? :)

No to się chwalcie, co tam na weekend wyciągneliście. U mnie niestety niezbyt obficie, ale i główka troszkę bolała :)
Troszkę wszędobylskich łuseczek i taki oto magazynek od PPSz (został pod drzewem na naszym parkingu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i moniaczków troszkę do kolekcji przybyło :)
1 grosz 1931, 2 grosze 1928, 2 razy po 5 groszy 1923, 2 grosze 1949, 5 groszy 1949 i 1 złoty 1949 (MN)!
Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie