Skocz do zawartości

?pytanie?


IgI

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to mam pytanie. Czy garett ace 250 wystarcza do łusek typu np. ppsz i na ilu cm mniej więcej je wykrywa, bo zastanawiam się czy sobie nie kupić tej wykrywki, a bardziej mnie interesują militaria.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo ten wykrywacz mi pasuje i jeszcze jest dość tani, tylko, że jestem początkowym poszukiwaczem i co to znaczy dyskryminacja, bo za bardzo sie nie znam. i ogółem dzięki za rady ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, uwierz mi, że po paru wizytach w terenie to właśnie łusek od PPSz nie będziesz chciał kopać! Tego barachła jest w ziemi stanowczo za dużo (a jeszcze więcej całych naboi) i można się zakopać przy nich na śmierć.

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskryminacja służy do dyskryminowania niepożądanych przedmiotów takich jak np. gwoździe, kawałki drutu, odłamki stalowe itp. Tak najprościej i najkrócej to można opowiedzieć. niestety nie ma jeszcze wykrywacza który by dyskryminował te łuski od pepeszki nie wycinając" innych przedmiotów a bardzo szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polmos - nakrętka po napoju narodowym Polaków , czyli soczku" z ziemniaków :)Polmosów jest ilość przeogromna , występują praktycznie wszędzie od morze po Tatry a do tego dają doskonały sygnał :)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie