Skocz do zawartości

Wehrmacht a prostytucja


Rekomendowane odpowiedzi

Wojna to nie je bajka;)? Mordowano i gwałcono na każdej od setek lat!
W tym przypadku prostytucja- czy coś się zmieniło od tego czasu? Chcąc, nie chcąc stoją" za jedzeniem-mamoną.
Wtedy przy Alejach, teraz w Berlinie, też są zdesperowane i przymuszane:( Ja to tak smutno widze.
Ps. Wtedy- na 100% jak zobaczyli Polkę to nie chciało im się wracać do helgi;)tj. teraz-ładna babka u sąsiadów to na 1000% Polska laska.
Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znaczy to że zakaz kontaktów pciowych z osobnikami niższej rasy były nieprawdą?
Bo jesli jednak obowiązywał to powszechność zjawiska jest wykluczona. Nie z powidu rycerskości szwabów a z powodu kar.
W książkach o obozach koncentracyjnych, które czytałem, jakby ten temat jest mało omówiony. Z tego wnioskuję że burdele dla esesmanów i orgie i gwałty nie były powszechne, a przynajmniej bardzo nieoficjalnie się to odbywało.
hę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was w szkołach ale lekturą obowiazkowa w sredniej szkole było u nas w auschwitzu borowskiego i był burdel opisany dosc dokładnie ,podobnie w ksiazce grzesiuka 5 lat kacetu (dachau).A burdele dla wojska były zawsze niezaleznie od armii swiata ( co prawda nie słyszłaem o podobnych instytucjach w armmi polskiej i brytyjskiej , jezeli ktos cos wie niech sprostuje)
A domeną kazdej armii było palic gwałćic i rabować :)
ciekawe wspomnienia z wojen burskich co totam angole wyprawiali :d pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Nie do końca korbaczewski. Czytałem dawno ale pamiętam, że żołnierze kiedy chcieli, a kapo jak miał kwitek w nagrodę za zasługi. Czasem zaszczyt spotkał samego więźnia...ale to były raczej wyjątki.
Wojna zawsze jest straszna. Dlatego cieszcie się, że jest u nas spokój, nie to co w Iraku itp. miejscach na świecie.
Co do gwałtów, to wynika głównie z tego kto do tego wojska szedł...a brali jak leci. Im większy oszołom tym lepiej. Sami takich tresowali.
Szkoda naszych ludzi (w tym wypadku kobiet) i tyle. Niech spoczywają w pokoju
[*] [*] [*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Panooowie!!!!! za takie posty, na forum DWŚ to by Was, Generallisimus Moderator wywalił!! Wiadomo że gwałcili tylko sowiety!!!! a Japończycy i reszta andy" to aniołki"!
Pozdrawiam.
GW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka,że w każdej armii jest jakis odsetek potencjalnych gwałcicieli, w trakcie wojny gwałcili nie tylko rosjanie, niemcy, amerykanie i anglicy pewno tez pytanie tylko w jakich proporcjach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie