Skocz do zawartości
  • 0

Do znawców map


pokemon

Pytanie

Proszę kogoś z was, kto zna się na mapach, o objaśnienie naniesionych przykładowych charakterystyk. Dodam, iż chodzi o mapę niemiecką albo austriacką z 1915 roku.
Z góry serdecznie dziękuję.
W ogóle to czego na takiej mapie szukać? Jakie punkty są
ciekawe i jakich powinienem szukać? Może macie jakieś legendy do map?
Pozdro :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki traper6- dobrze to zidentyfikowałeś.
Sorki- czasem mam poczucie humoru, ale też paru kolegom pomogłem. Cieszę się, że czytacie m.in. moje wpisy :-)
Dlatego jeśli możesz, poproszę cię o uzupełnienie wypowiedzi:
Jest samo Vw. w środku pustej topografii mapy- co to oznacza? Ogólnie że to czyjeś, czy tez np. punkt centralny właściciela- nie wiem np. pałacyk?
I jeszcze jedno- fragment ważniejszych zabudowań (ale same czarne kostki, czy i ten szary obszar?
Dzięki serdeczne i pozdrawiam :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z jakiej mapy pochodzą Twoje oznaczenia.Ja operuję na mestiszblatach i mam ich ...siąt.Nigdy nie spotkałem się z Vw. wolnostojącym" zawsze cóś" przy nich było (czarne kostki").
Ważniejsze zabudowania to tylko te czarne kostki" np:dwory,pałace,folwarki,majątki,itp ale naprawdę warto (o ile to możliwe) pokręcić się po okolicy...
Poczekaj,może ktoś inny Ci pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na setkach" niewiele zwojujesz,wbijaj w dwudziestki piątki" Mestiszblata.W Odkrywcy na str.Głównej wybierz LINKI.Są tam 2 pozycje z tymi mapami.Jest na nich zaznaczone prawie wszystko i z takimi mapami już można szukać,a co najważniejsze są free.Ukłony dla Top Mapu i Hisco;)Pozdrowaśki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę kogoś z was, kto zna się na mapach, o objaśnienie naniesionych przykładowych charakterystyk. Dodam, iż chodzi o mapę niemiecką albo austriacką z 1915 roku.
Z góry serdecznie dziękuję.
W ogóle to czego na takiej mapie szukać? Jakie punkty są
ciekawe i jakich powinienem szukać? Może macie jakieś legendy do map?
Pozdro :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie