Skocz do zawartości

Remont baszty Stuga


jaca2003

Rekomendowane odpowiedzi

Jaca2003 dramatyzujesz, to że ktoś jak ładnie to nazywasz sobie popitolił nie oznacza końca świata. Gdybym miał się załamać na każdą krytykę to teraz śliniłbym się gdzieś na psychotropach przywiązany do krzesła w pokoju bez klamek.

Wyluzuj trochę bo zawał murowany.

A co do braku nowych fotek, trudno. Jest to wola tych osób i trzeba to uszanować aczkolwiek wiele tutaj użytkowników kibicowało całej operacji trzymając mocno kciuki i szkoda że teraz za karę mogą tylko szukać przecieków informacji. Może przydałaby się dla nich jakaś stała informacja, oprócz krytyki bardzo wiele osób wyrażało swoje poparcie a teraz mają figę z makiem bo ktoś coś powiedział.

Panowie więcej luzu, dobra robota krytyk się nie boi.

Swoim postem Jaca2003 wywołujesz u mnie nieodparte wrażenie szantażu", coś w stylu jak nie będzie krytyki i będzie grzecznie to będą fotki, coś ciut niesmacznie się zrobiło :(

Może rzuć posadę zecznika", dajmy się wypowiedzieć samym zainteresowanym i wspólnie postaramy się żeby takie wątki były normalna dyskusja na poziomie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Bocian.O czym Ty mówisz?Ja tylko napisałem to co wiem.Jak już pisałem wiem to po rozmowie z Panem Kapitanem.Skoro ja zamieściłem te fotki które dał Pan Kapitan to poczułem się w obowiazku poinformowac Szanowne Grono o postanowieniu Ekipy remontującej basztę.Nie jestem zadnym rzecznikiem ani remontu ani fotografii.Po prostu mam jakiś kontakt z tymi ludzmi.Serducho zbadałem zawał mi nie grozi(no chyba ze jak znowu pojadę do Muzeum i zobaczę efekty in plus).
Szantaz?Nie po prostu zaproponowałem Ci że spróbuj sam wydębic fotki a ja mogę poprzec Twoje starania .
Pan Kapitan już się zapoznał z tematem tego watku i jakoś się nie wypowiedział czyli (ale to moje zdanie) raczej juz głosu do końca prac nie będzie zabierał.
Bocian masz na pewno Maila do Pana Kapitana zasięgnij informacji u zródła a potem się wypowiedz kto tu kogo szantazuje.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca2003 przeczytaj wątek od początku jeszcze raz i policz ile było faktycznie złej krytyki" a ile Twoich uwag które sprowokowały dalsze zbędne dyskusje.

Uważam że robisz ludziom z Poznania krecią robotę. Gdzie coś napiszesz to od razu kłótnie bo musisz dorzucić swoje zbędne uwagi.
Naliczyłem słownie 3 osoby w całym wątku które w niewybredny sposób coś napisały. Reszta to raczej szczera dyskusja i ciekawe w sumie rzeczy na temat konserwacji również napisane przez fachowców w tej dziedzinie.


Wystarczy już tej dyskusji poza tematem. A prosić nikogo o fotki nie zamierzam, bo nie za bardzo rozumiem dlaczego miałbym to robić. Jeżeli ktoś zadecyduje żeby je tu zamieścić to po prostu zamieści.


Pan Kapitan już się zapoznał z tematem tego watku i jakoś się nie wypowiedział czyli (ale to moje zdanie) raczej juz głosu do końca prac nie będzie zabierał."


To po co to piszesz? Skąd wiesz że nie będzie zabierał głosu do końca prac? Dopisek o moje zdanie" nic nie znaczy bo słowa zostały już napisane. Mamy się bać klątwy faraona czy jak? Albo jesteśmy dorośli i robimy swoje albo robimy przedszkole i obrażamy się bo nam ktoś zabrał grzechotkę albo powiedział że mamy brzydkie tenisówki.

Wystarczy już. Wątek jutro zostanie wyczyszczony ze zbędnych postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w temacie remontu lub renowacji jak kto woli STUG-a wdarło sie mnóstwo niepotrzebych słów.
Nikt nie zamierza się obrażać i ukrywać czegokolwiek. Nie bedziemy jednak oficjalnie i na forum pytać jak powinna przebiegać konserwacja tego co mamy. Dlaczego : patrz wypowiedzi w tym wątku. To nic nie da, a kłótni mamy dość. Jeżeli czegoś nie wiemy pytamy poza forum.
BOCIAN: niech Pan założy wątek gdzie wklejać będziemy tylko zdjecia tego co udało sie zrobić. Niech Pan usuwa z niego wszelkie komentarze. Te które już umieścił Jaca niech Pan tam przeniesie.
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania lub uwagi, a niechce ich zamieszczać na forum prosze pisać : jc1234@wp.pl odpowiem.

Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Jak widać na zdjęciach opublikowanych w Odkrywcy baszta jest już zespawana i przygotowana do wypiaskowania. Oznakowania fabryczne zostaną zasłonięte (chcemy je zachować).
Przymierzyliśmy też górną płytę do nadbudówki. Po wypiaskowaniu nadbudówka i działo zostaną zakonserwowane odpowiednimi środkami i pomalowane właściwymi farbami.

Przygotowania do operacji wydobycia trwają. Jak na razie wszystko przebiega zgodnie z planem.

Bez odbioru.
Pozdr. wars98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość pokryliśmy podkładem zabezpieczającym. Oryginalne pozostałości malowania, wszelkie oznaczenia, numery i godła zabezpieczyliśmy..." to wypowiedź kapitana Krzysztofa z jednostki wojskowej ze Szczecina w m-cu kwietniu br!!!
a wars98 wczoraj, czyli 5 czerwca bredzi coś na temat przygotowań do piaskowania. Coś chyba chłopaczkowi kolejności działań sie pomajdały. Albo będą piaskować od nowa, przecież można, czemu nie!
może wars po prostu ( jak zresztą większość z nas ) nie ma bladego pojęcia co się tak naprawdę z nabudową dzieje, i jaka była przyczyna jej przeniesienia z Poznania?

przymierzyliśmy, zrobiliśmy" to znowu wars, ale z kim jeszcze?
czyżby klonowanie osiągneło już taki poziom???
Czytając czasem niektóre posty na forum, miałem nieodparte wrażenie, że warsów jest kilka sztuk i nawet czasami sami ze sobą wymieniają bardzo mądre uwagi.

Prace prowadzone są przez fachowców na co dzień zajmujących się konserwacją sprzętu pancernego, w oparciu o dostępną dokumentację techniczną – opowiada Krzysztof. – Jeżeli chodzi o podstawowe materiały służące do konserwacji to częściowo pokrywamy je na własny koszt, częściowo zaś wykorzystujemy zapasy magazynowe, nadwyżki materiałowe oraz inne niewykorzystywane środki." to cytat.

czyżby wars był także żołnierzem jednostki pancernej w Szczecinie?
W tej sytuacji jest to całkiem możliwe i prawdopodobne.

A miało już być tak pięknie, przejrzyście i wzorowo, że tylko pierś pod medale wypiąć.

Przygotowania do operacji wydobycia trwają. Jak na razie wszystko przebiega zgodnie z planem" to znowu wars.
Jak mniemam palnik gazowy czeka w pogotowiu.

i na koniec mały konkurs dla wielkiego warsa"
Gdzie sa części Stuga z Rgilewki?
a. w Bydgoszczy
b. w Szczecinie
c. w Poznaniu
d. czy nie wiadomo gdzie

i to na tyle w temacie po lekturze ciekawego artykułu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie