Skocz do zawartości

Remont baszty Stuga


jaca2003

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
jest taki film w reż. Stanisława Breji, Co mi zrobisz jak mnie złapiesz w filmie był taki wątek jak gościowi zablokowali wyjazd płytami betonowymi to podczepili FSO 125p za dach do dźwigu i szarpnęli drania hehe sorki, ale taka analogia mi się nasunęła, co do tego Stuga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooo...widzę że malujemy podkladzik dez zmycia rozcieńczalnikiem po piaskowaniu (jesli takowe wogole bylo) i jak widzę blachy nie będą przed podkładem zabezpieczane preparatami wiążącymi rdzę....czyli gratuluję pomysłu , efekty tych prac można po 6 miesiącah podziwiać np na terenie MWP w Wawie w Alejach.
gratuluję ... takie piękne zacieki rdzy wyłarzą ...
prosze o zdjęcia za rok .


szacuneczek
tiaret


ps na innych forach są jeszcze lepsze zdjęcia ( np jajczane działo od stuga ) tam skolei rzecznikiem muzeum z poznania jest nijaki wars98
jaca 2003 -Na razie tyle ale mam nadzieję ze Pan Kapitan da ich wiecej"...niech Pan Kapitan nie skompi ci zdjęć, a jak ci brakuje to skopiuj z innych forów, na które wielki łowczy wars98 światowej sławy pogromca stugów, naczelny konserwator IV RP" sie nie obraził

ps : jaka RP taki konserwator...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Tiareta

Sorki , trochę po za tematem .
Czy preparat wiążacy rdzę to może być cortanin ?
Co jeszcze ewentualnie mozna zastosować ?
Jak można wyprowadzić " powierzchnię z głębokimi wżerami ? Jakiego rodzaju szpachle można stosować aby nie odpadła ?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he. Najpierw byli fachowcy od wydobycia a teraz sa fachowcy od konserwacji.Tak mi się nasunęło.Niestety nie wiem jak jest to robione ale nie sadze aby ktoś tam cos na rdzę malował.Szpachlówki?O to jest dobre w przypadku ściągnięcia fura z niemiec i szykowania go na giełdę.
Proponuję poczekac cierpliwie na efekt końcowy a nie mędrkowac.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mędrkuję - po prostu się pytam jak można zniwelować ubytki po głębokich wżerach - widziałem kilka renowacji , gdzie fant był wyciągniety z wody - a po renowacji płyty były jak prosto z fabryki . Technologia mnie interesuje , nic więcej - abstrachując od wyżej pokazanego przykładu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he kol Stug IV akurat nie o Tobie myślałem.Co do technologii renowacji to mogę powiedziec że ja tu tylko wkleiłem zdjęcia.Myślę że będzie to zrobione dobrze.Ze zdjęc wynika ze to cały czas jest pod przysłowiowa chmurką wiec najprawdopodobniej ten podkład jest tylko na czas lezakowania a potem będzie dopiero konserwacja właściwa.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie