Skocz do zawartości

KOSZALIN vol. IX


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam Lobo
Z tych co wiem(ojcowie zalozyciele";) tego watku) to jeszcze nikt tam nie kopal. A dlaczego pytasz?

R. Jak na stalowke klamerka prima sort.

A tak w ogole jak wszyscy wiedza ...zima! Jednak po wnikliwej analizie roznych portali meteo wyglada ze jej dni sa policzone.

Pozdrawiam der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

jak codziennie - praca, a po pracy - praca hi hi... byłem na studniówce - zabawa do białego rana hi hi, ach ta młodzież...

byłem zobaczyć wejście (jeszcze przed śniegiem) i jak widać na załączonym obrazku - stało się...

Obstukałem metalowe nakrycie głowy z rdzy i wstępnie zakonserwowałem. Nie mam jednak warunków do elektro(e)lizy...

niestety czasu na wszystko nie starcza - ale wykupiłem serwer na nasza stronę - to drugi krok. Teraz musze znaleść wykonawcę mechaniki - bo Dawid ma mature na głowie, ale chyba znalazłem kogoś odpowiedniego - muszę tylko go przekonać żeby zrobił to nieodpłatnie...

Tyle u mnie tymczasem... jak zwykle czaekam na sygnały.

Bywajcie - M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

czyżby zymek", ten czekający na der K. ominął jego kolekcję?

Co do strony - dostałem obietnicę, że w ciągu do dwóch tygodni będzie na tyle skończona, że w końcu ruszy... będę cisnął.

Jak tam L. temat fotek - jest do ruszenia? W ten łik0end będę pracował w domu - więc byłby czas na poskanowanie wszystkiego.
Daj znać jak to widzisz.

Czekam na sygnały - bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lobo26 z pocztą pantoflową tak jest że zawsze choć po części mija się z prawdą. Ktoś inny zwiedzał" Kolberg a ktoś inny trafił rzymka i nie na waszym terenie a w okolicach Arnswalde. Bardzo ładny Antonianin...
pozdrawiam. romko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Pogoda dość przyzwoita , brak śniegu , ziemia miętka i coraz jaśniej po południu , to może jakiś małe kopanko w sobotę panowie co wy na to ?

Są chętni mnie zaprosić ?


Pozdrawiam ... J ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała nieustraszonym,

pogoda rzeczywiście łaskawsza, ale ja mam zaplanowane inne zajęcia, a i sprzęt jeszcze snem zimowym zalega koło Łeby hi hi...

Mam prośbę do koleżeństwa: do 19 lutego muszę zapłacić za domenę historyczny-koszalin" - niestety promocja juz minęła i jest tego całe 122zł - w związku z tym apeluję do Waszych chojności i liczę na jakąś ściepkę...

Życzę sobotnio-niedzielnych chojności i łaskawej aury.

Tymczasem - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Na mnie Wojenka możesz liczyć wchodzę w to , jeszcze zostało trochę znajdek z plaży z zeszłego sezonu a jak będzie mało to do zbieram ..


To co jest ktoś chętny na jutrzejsze kopanko ??

Pozdrawiam ... J ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

mam już trzy deklaracje wpłaty (razem z moją).

Ostatecznie mogę czekać z deklaracjami do piątku (9.02.07)- potem trzeba fizycznie zebrać pieniądze i przelać (hi hi) - na konto.

Jarosławie - nie rób tego więcej - wiesz, że taki widok jaki zaserwowałeś może doprowadzić do zejścia - hi hi.

Pogoda dzisiaj dopisuje - aż zazdroszczę... życzę wielu znajdek - bywajcie - czekam na sygnały - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
W archiwum Odkrywcy (vol...) jest wiecej deklaracji.
Jak by Ci sie nie chcialo szukac to jeszcze raz pisze sie na sciepke ;)
Za niedlugo ruszamy...:)))
A co do rzymkow to chyba nie jest taka sensacja?;)
A moze jest? ...Sam juz nie wiem hihi
Pzdr der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pogoda na wykopki - wiosna zawitała na chwilę chyba a ja w pracy.
Uważam, że jedna deklaracja o partycypacji w kosztach powinna wystarczyć - nie będę się powtarzał.
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sqn widze że też pruskie klimaty choc nie tylko. Takiego orzełka w całości nie udało mi sie jeszcze trafić. Gratuluje i krzyża również.
Wojna ja oczywiście wpadne do Ciebie w tygodniu do pracy na papieroska. pozdrawiam. romko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie