Skocz do zawartości

KOSZALIN vol. IX


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

Powinienem dodać ,że poprzednia fotka jest z soboty ,a ta z podejżanej niedzieli ;)

Jutro planuję gdzieś ruszyć po południu ,jak by był ktoś zainteresowany....

PS Co do blaszek na wymianę to już chyba wiem co Jarosław zrobił z wygrzebanymi czystymi blaszkami haha

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 224
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Chwała,
to się Jarosławie rozchulałeś hi hi... a co L. wytargał z sobotniej górki?

Co do wypadu w tygodniu po południu - u mnie nie realne. Nastawiam się na sobotę, na kilka godzin... ale jak zawsze nic nie wiadomo u mnie hi hi...

Jakieś świąteczne plany... czy tylko przy stole, z rodzinką?

Czekam na sygnały - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarosłwie gratulacje. Myślę, że sam jeszcze nie wiesz co znalazłeś. Ta gwiazdka" jak ją nazwałeś to najwyższe pruskie odznaczenie Swarzer Adler - Czarny Orzeł, ustanowione w 1701 roku a od 1918 nazwane orderem Hohenzollernów. Łacińska sentencja oznacza każdemu co mu się należy" - więc widać Tobie należał się order:)
Pozdrawiam świątecznie L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Coś popularne te ordery na naszym terenie;)
To już drugi który wyszedł...

Mimo pewnego podobieństwa stawiam jednak na gwiazdkę" z policyjnej piki :)
Jak by ktoś nie wierzył...http://cgi.ebay.de/Polizei-Helm-Leder-SUUM-CUIQUE-ehr-Selten-Original_W0QQitemZ110091458420QQihZ001QQcategoryZ34649QQcmdZViewItem

Wesołych świąt ,smacznego jajka i mokrego dyngusa życzy
der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)


Sobotni spacerek z DerK ( prawie długi jak dniówka w robocie) też dorzucił do kolekcji parę fantów 2 haki , 14 guziczków , 6 monetek i mnóstwo kolorku , było przednio pogoda dopisała . Fotka haka z wyprawy.

P.S


Panowie ta gwiazda to jakiś medal ponieważ jest mniejszy i bez zaczepów , jest inna niż ta na „ policyjnej piki ” (ta pierwsza jest dokładnie taka sama ) a ta już nie !!! .

Pozdrawiam ... J ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie