Skocz do zawartości

Saddam stracony...


Rekomendowane odpowiedzi

woytas -w tym sie zgadzam i dlatego moje smyki nie mają dojścia do netu pod moją nie obecność-ale zostają jeszcze inni -ich koledzy z netem w swoich domach -no cóż na to już nie mam wpływu - chociaż u mnie w domu panują jasne i twarde zasady -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakker ok- kartka za jakis czas sie skasuje ale inni juz takiegos czegos nie zrobia.
Ogladalem w tym czasie rozne polskie serwisy internetowe i z mojej wiedzy tylko jeden Gw"- (ten od propozycji korupcyjnej) zdecydowal sie na umieszczeniu linku do tego filmu. Oczywiscie w komentarzach innych serwisow ludzie dodawali te adresy ale chyba zadna redakcja oprocz GW" tego nie zrobila- kilka lat temu bardzo opiniotworza gazeta teraz zniza sie do poziomu szmatlawcow...


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora woytas 20:59 03-01-2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc sprawiedliwosci stało się zadość gdyż wszyscy winowajcy w tej sprawie zostali ukarani" tylko ,że ten w Iraku co nakręcił ten filmik jak gdzieś wyczytałem oglada świat przez takie ładne matalowe firaneczki w postaci kratek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
witam , wreszcie powiesili dziada i tyle , był zwykłym bandytą więc i tak go śmierć zbyt łagodna spotkała .Ale i synków ładnie załatwili .....też dobrzy byli.kolego woytas jak tak kasujesz posty innych , to co znaczy twoja wypowiedź , że zginął ze słowem Allach na ustach????? i to od razu czyni z niego męczennika....kolego kasuj sam swoje posty albo zastanów sie nad tym o czym piszesz.pozdrawiam.liha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum, jak i większość innych szanujących się forów w internecie, stosuje się do tzw. netykiety.

W ramach niej oraz z przepisów prawa obowiązuje zakaz umieszczania jakichkolwiek treści które w rażący sposób godzą w poznawczy charakter tego forum i/lub naruszają ogólnie przyjęte zasady przyzwoitości i współżycia społecznego panującego na tym forum. Obowiązuje również zakaz umieszczania linków co do których użytkownik może nie spodziewać się zawartości do której prowadzą (oraz mogą spowodować uszkodzenie jego komputera, itd.)

To, że któraś gazeta publikuje coś, nie oznacza, że mieści się to w ramach zwykłej przywoitości, a ta gazeta ma wybitne ukierunkowania do zamieszczania treści łamiących tą zasadę.

Do huk 100: być może taka jest Twoja wizja, że wszystkie zamieszczane tutaj rzeczy służą do zabijania". Proponuję częstsze zaglądanie w dział Nasze Odkrycia oraz Identyfikacja.
To forum nie jest forum militarnym, tylko poznawczym (patrz adres strony). Głównym punktem zainteresowania jest historia - a zgodnie z przysłowiem wojna pozostawia najwięcej śladów". Co nie znaczy, że to forum zajmuje się czystymi militariami.

Mam nadzieję, że to nadzwyczaj krótkie wyjaśnienie przekonało R23 i U311 o zasadności interwencji moderatora. A nawet jeśli nie, to nie musi. Przed dodaniem jakiegokolwiek postu proszę pilnie i w skupieniu zapoznawać się z pierwszym wątkiem w dziale (autorstwa Bociana). Może to pomoże uniknąć przyszłych nieprzyjemności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin chyba nie wiesz o czym piszesz !ja do tych działów zaglądam dość często nie wiem za to jak ty ?i większość tam zamieszczanych wątków to militaria- więc nie opowiadaj bajek a może zerkniesz na główne w tej chwili http://www.odkrywca.pl/forum.php?id_forum=0 ile jest tematów właśnie związanych z militariami nie rozdawaj żółtych kartoników jak ci się podoba-bo w ogóle ich nie uzasadniasz !!!!!!!!-pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze panie admin jedno !!!! nie pisałem nigdy że wszystkie rzeczy tu pokazywane to rzeczy służące do zabijania !!!!!!!!tylko większość -a to duża różnica –no ale > prawie< ostatnio robi dużą karierę –pozdrawiam huk 100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze wyjątku z okazji dnia babci...

Jak już pisałem wcześniej - sprawy administracyjne załatwia się przez prywatną wiadomość a nie na forum, ale skoro już sobie zażyczyłeś na forum, to proszę.

Według Ciebie ten brak informacji na temat otrzymanego ostrzeżenia wygląda tak:

Wątek Ceny coraz wyższe !!!! Łódź 13.01.07" zostaje całkowicie usunięty, a Ty oczekuj kolejnych ostrzeżeń, jeśli się to powtórzy. Od tego jest dział Ogłoszenia. Pozdrawiam

Cóż więcej mogę powiedzieć? Forum nie służy do reklamowania swoich lub cudzych rzeczy wystawionych na sprzedaż a już na pewno nie służy do tego dział Główny. Nie po to Bocian się napracował dodając wszędzie ostrzeżenia o dodawaniu postów, żeby czytać tam co trzeci wiersz. Tak na prawdę za rzeczy za które daję kartki należy się ban (a te rzeczy za które należy się kartki, jak wiadomość nie w tym dziale, pomijam milczeniem - no z wyjątkiem jednego użytkownika, bo robi to dość często).

Co do większości" to przyznam rację, aczkolwiek wydaje mi się, że ostatnio jest mniej więcej po połowie. Nie wydaje mi się, żeby takie rzeczy jak zestawy kuchenne, porcelana czy stara poniemiecka szafa służyły do zabijania.
Jednak zamieszczanie zdjęć militarnych znalezisk czy sprzętu bojowego to jedno, a pokazywanie czyjejś śmierci to drugie. Jakoś nie wyobrażam sobie również, żeby znalazły tu się na przykład zdjęcia znalezionych części ciał w masowych mogiłach itp.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Nie zapominaj też o dziadziu - uważasz admin że wątek z ifo o cenach jakie szaleją na Moto Weteran Bazar to ogłoszenie ???? przeważnie co trzeci wątek na identyfikacji to jest a –a co to jest i ile mogę na tym zarobić ???–gdzie w tedy jesteś ze swoimi kartkami ???? a widziałeś ile miał wejść ten wątek w ciągu 4 dni jak pamiętam to coś ok. 4000 -i co ? za to należy mi się suchar – !!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chciałbym zauważyć, że ani odrobinę nie byłem dla Ciebie opryskliwy, panie huk 100, a Ty od początku wsuwasz swoje. Gdybyś tak robił na innym użytkowniku zareagowałbym inaczej, aczkolwiek osoba publiczna większe katorgi musi znosić niż inne (choć też swoją cierpliwość ma).

Tamten wątek składał się głównie ze zdjęć i cen i nawet jeśli nie było to ofertą sprzedaży, na forum taki wątek można co najwyżej wcisnąć do HydeParku.

Co do wątków na identyfikacji - częścią samej identyfikacji jest oszacowanie wartości danego znaleziska. Jeśli chcesz pokazywać swoje znaleźne zbiory z pytaniem co to jest i ile to może być warte, a nie porównaniem cen am drogo, ja mam taniej", to proszę, droga wolna.
Proszę pamiętać, że nie wszyscy użytkownicy forum to starzy wyjadacze" którzy tylko spojrzą kątem na zardzewiały kawałek metalu i stwierdzą wartość (jest ich bardzo dużo, przy czym muszę zaznaczyć, że wiedza niektórych mnie aż zaskakuje). Gdzieś takie pytanie paść na forum paść musi, w dziale Ogłoszenia byłoby na to zbyt późno.

Uniżenie pozdrawiam i kłaniam się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem opryskliwy prowadzi pan dyskusje w swoim kierunku =ja po prostu trzymam sie swojego zdania bo wiem że mam racje - bo jednak przyznajesz pan admin że ten wątek to nie była oferta sprzedaży !a jeżeli tak to prosze o usuniecie żółtej kartki - miej pan odwagę popełnił pan błąd -uważam że to nagonka na mnie i że nie jest pan obiektywny -pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak pan się poczuł, to proszę przyjąć moje przeprosiny. Żółta kartka nie jest formą kary czy reprymendy, tylko formą ostrzeżenia \\ a przyszłość\\".

Kartki nie usunę, gdyż po pierwsze otrzymywał pan już wcześniej ostrzeżenia od innych moderatorów (nie wiem za co jedno, ale drugie zdaje się za słownictwo), a po drugie nie mam takiej możliwości. Swoją drogą, jedyne co bym musiał zmienić to treść ostrzeżenia na \\wątek nie w tym dziale\\".

Pozdrawiam

PS: Zapomniałem dodać, iż nie zmienia to faktu, że treść wątku stanowiła porównanie cen i cokolwiek pan powie, to nie była egulaminowa". Szczególnie w Głównym.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora admin 10:05 22-01-2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie admi przyznałeś się pan publicznie do dwóch pomyłek ! a kartki nie chcesz usunąć ? a co do wcześniejszych ostrzeżeń to widze że jesteś nie w temacie nie wiesz która godzina ! wszystkie one zostały usięte i publicznie byłem przepraszany poza jedną która dostałem od Bociana zapytaj Bociana !!!!! właśnie widać jak się zajmujesz forum król jest nagi-pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch? Nie widzę tutaj ani jednej mojej pomyłki. Tamten wątek został usunięty z powodu jego treści (uzasadnienie w poprzednich moich wypowiedziach) oraz \\przebywania\\" w złym dziale (uzasadnienie w poprzednich moich wypowiedziach) a użytkownikowi za to odpowiedzialnemu zostało wysłane ostrzeżenie o adekwatnej treści.

A co do kartek - 01.11.2006 od Bociana, 15.12.2006 od Woytasa. 21.01.2007 ode mnie. W czymś się mylę? Jedna straciła ważność a 3-1=2 i tyle ma pan przy swoim nicku. W czymś się mylę?

Pozdrawiam

PS: Nie ma dalszego sensu ciągnąć tej rozmowy, która do niczego tak na prawdę nie prowadzi. Do zobaczenia w innych wątkach, ten uznaję za zamknięty.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora admin 10:28 22-01-2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie