Skocz do zawartości

HEL-kolejna jednostka


jaca2003

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna jednostka Naszych Sił Zbrojnych została rozformowana.Jak tak dalej pójdzie to pozostanie nam tylo Panzer Regiment Mocheren Bereten pod dowództwem DJ?Kurnia czy my jesteśmy krajem niezaangazowanym w żadne wojenki(Afganistan Irak)czy ogłoszenie Jzusa(bez podtekstów też jestem wierzący)Królem Polski w razie wojny nas obroni?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Jaca ja się cieszę bo będzie więcej terenu ciekawego na Helu do przekopania hehe....a tak swoją droga to rozformawali naszą piękną flotę wojenną na Helu....pewnie zrobią to co powinno tam byc od lat i ma tam teraz powstać....czyli piękna marina dla jahtów i miejsca do zarabiania kasy na frajerach z Warszaffffffki.
Heruss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heruss ale Jaht to się pisze Jacht.A Hel przestał byc atrakcją zeglarską jakies 16 lat temu(zresztą wcześniej to był tylko port schronienia o którym to schronieniu decydował WOP-ik na kei.)A teraz to co sie nie udało kmd Łosiowi w 39 uda się zgrai ludzi z łopatami.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Acer RACJA!!!!
a warszawka na naszym wybrzeżu to we większości hamulce i prostaki...i dziwią się że ich ludziska nie lubią.......no może trochę lubią....;)))) SKUBAĆ lubią.
Pozdro dla wszystkich krawaciarzy i bez urazy (och jaki zgrabny rymek się mykął)
Heruss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie rozwinęli temat!!!!!!!!!!!!!!!!
Rozformowanie jednostki na Helu=Pozabijać chamów z Warszawki?
Nikt Panie jaca2003 w czasie wojny nie będzie musiał nas bronić z takim podejściem do sprawy to my się sami pozabijamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę wytrzymać!Niektóre Wasze posty mogą doprowadzić do ciężkiej depresji.Właśnie się dowiedziałem że jestem chamem,prostakiem,ciemniakiem i czymś tam jeszcze.A to tylko dlatego że od urodzenia mieszkam w W-wie?Jestem szarym kopaczem i zawsze zazdrościłem kolegom z Wybrzeża miodnych miejscówek.Nie odpowiadam za drogi i szlaki żeglugowe Ale zawsze staram się być w porządku i nigdy nie chwaliłem się miejscem swojego zamieszkania".

Pozdrawiam wszystkich bezstronnych poszukiwaczy!
jurgen64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje !Jak to mówi mój Przyjaciel Feliks roczni 30-ty miejsce urodzenia Wawa -Praga Pelcówka po powstaniu to tylko tu dało się żyć (Gdańsk Sopot Gdynia).
A ci co robią trzodę to napływowi co już na centralnym są z Wawy.
A na Helu będzie teraz San Francisco :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Semaj odnoszę wrażenie czytając Twój post żeś z Wa-wy....Ale wracając do tematu, jednostki jak narazie są na miejscu, została zlikwidowana tylko flotylla (czytaj Flota której nie ma..,ot taki latające holendry) ale na serio to nadal płoty itd są na miejscu. Ma nastąpić przekazanie ternów gminie a ona ma zbić fortunę na działeczkach...oj niezła fortunę. A nastepnie będzie zbijać fortunę firma oczyszczajac teren z niewbezpiecznych materiałow pewnie firma E....ive ...bo nikt nie da tam zgody na budowę bez oczyszczenia terenu...ale fantów na kopią i potem na allegro będzie zasyp.
Pozdro
Heruss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaaak
Panowie pięknie poprostu pięknie PKP"
Brak wam wam tematu to czepiacie się W-wy
Teraz są święta W-wa jest pusta ciekawe kto do domu na wieś wrócił ..........
Czytam Was codziennie ale opluwanie W-wy z braku laku to jest to co umiecie najlepiej.
Szczęśliwego Nowego Roku co by niektórym piszczałki się popaliły na tym Helu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa... Błyskotliwa riposta Heruss. Jestem pod wrażeniem. A ty skąd jesteś? Gdzie jest ta mityczna kraina pełna chodzących ideałów". Pytam bo trzeba by tam założyć rezerwat, co by tą światłość zachować dla potomnych, szczególnie dla buraków z Warszawy.
Kończąc ten niemerytoryczny watek - apeluje do admina żeby wycinał z forum teksty o takich faszystowskich inklinacjach. Najpierw Warszawiacy, potem dowali się rudym, a na końcu np. mańkutom.
Bez urazy Panowie, ale uprawiamy piaskownice.

z wyrazami szacunku
prymitywny Warszawiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol Semaj bez urazy ale na taką opinię o Warszawiakach pracują w większosci ludzie w samochodach z rejestracja zaczynajaca się litera W.Gdzieby nie patrzec na 100 samochodów z ta literka przynajmniej 90 jest prowadzone przez ludzi którym wiele można zarzucic oczywiscie oprócz posiadania kultury.Nie powiesz mi ze skręcanie na rondzie z prawego pasa w lewo jest normalnym objawem?Lub wyprzedzanie na trasie tylko po to aby odrazu hamowac zeby skręcic np na stacje paliw.Tak ze wybacz ale moja opinia pokrywa sie z opinią wielu z tego forum.Albo jeszcze cus takiego.Szlak zeglowny kilka jachtów i tylko z jednego ryk na całe gardło latajace butelki oraz soczyste wiazanki pod adresem innych.Jacht oczywiscie zygzakuje i widac ze sternik nie zna pojecia Prawa drogi.
Ale sie rozpisałem.Jeśli zachowujesz sie normalnie to nie widzę powodów dla kórych tak sie oburzasz.Jeśli jednak to co napisałem dotyczy Ciebie(mam nadzieje ze sie mylę) to tez nie widzę powodów do oburzenia.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samochodów z rejestracją W-wy
W mojej firmie jest 250 sam osobowych zarejestrowanych w W-wie
A jezdzi po niej mniej niż 30 reszta to warszawka inaczej po całej polsce i pribałyce szaleje
A najlepszy samochód to słóżbowy samochód kiedyś klołem na bmw a traz kle kraty to są ludzie co jeżdzą słóżbówkami po 10-12 godz dziennie i oni nie mają czasu



A warszawiak co się chwali że on ze stolicy to na 90% w niej się nie urodził

Pozdrawiam Wszystkich z tąd i tamtąd
A tak na koniec to jestem z Pragi z Pelcowizny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś w lesie zapomni zakopac dołek to powstaje tu krucjata w celu ukrzyżowania goscia.Jak ktoś przytarga do domu rozrywkę to tez byśmy gościa udupili.Jak ktoś mi zwraca uwage ze w Gdańsku mieszkają chamy i prostaki to grzecznie tłumaczę ze owszem ze sa ale ze większosc to normalni ludzie.A jak cos ktos kiedys na warszawke to zaraz słychac głosy NA STOS Z NIM.A moze w obserwacjach ludzi z całej polski cos jednak jest?A moze nie warto się honorem od razu unosic i na udeptana ziemie wzywac tylko zrobic cos aby ta opinia uległa zmianie?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie powycinają.....;) Ale co tam, tak swoją drogą Semaj to rudym też już się dostało odemnie ;), A ja jestem z rezerwatu hehe właśnie gburne warszawiaki (jak pisał Jacek skoro jesteś wporzo to po co się obruszasz?) przyjeżdzają udawać wielkich panów ze stollycy. Podam jeden przykład chamstwa warszawiaków ...kiedyś szukałem pewnej ulicy w centrum waw-y jako że nie jestem idiotą wiedziałem miej więcej gdzie to jest ale były roboty drogowe i ulice miały pozmieniane kierunki jazdy więc nie można było dojechać normalnie, podjechałem więc na postój taksówek i zapytałem 2 taksiaży o drogę (wiemdziałem że ulica jest jakieś 300 m dalej ale dojazd był zamknięty) no i ci warszawiacy kochani " zaczęli mi tłumaczyć że musze pojechać Żoliborz na taką i taką dzielnicę i tak dalej...oczywiście zobaczyli moją rejstrację która nie zaczyna się na w ale jest GA..... powiedziałem im co o nich myślę i pojechałem w piz...u kluczyłem jakieś 20 min ale trafiłem....a co do postoju to był pdzy Centralnym :(. Mili warszawiacy, bardzo mili. Oczywiście nie generalizuję ale dla mnie warszawiacy przyjeżdzający na wybrzeże zachowują się jak szkopy za granicą niemiec-chamscy i prymitywni, wydaje im się że wszyscy muszą skakać w koło nich. Takie jezt moje zdanie.
Pozdrawiam
Heruss
PS. co do dołów nei zakopywanych np. na mierzeji to znam co najmniej 3 ekipy z wa-wy które chełpią się że mają w d...ie zakopywanie dołów mówiąc kaszubi zakopią hehe"
PS2 . Wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie