Skocz do zawartości

Nowe zdjęcia 7 TP


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, zwłaszcza, że ostatnio mam zdecydowanie mniej czasu na przeglądanie e-bay'a. Na pierwszy rzut oka oba zdjęcia przedstawiają dwa różne wozy, wydaje mi się też na 90%, że oba są znane już z innych zdjęć (np. ten bez działa ma sporą przestrzelinę w pancerzu czołowym).

Pzdr,

jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, strzeliłem z pamięci, zakładając, że 7-mki bez jarzma nie zdarzają się zbyt często. Teraz porównałem zdjęcia ... i nadal twierdzę, że jest to ta sama maszyna, która była już kiedyś na forum na 2 ładnych zdjęciach (z przestrzeliną w przednim pancerzu).

Pzdr,

jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jotes miał rację :)

Apropos twojej teorii co do znacznej różnorodności malowania i czestych niezgodności ze znanymi rozkazami w tej kwesji.

Na Bzurze 2003 był polski łazik PF 508 III Łazik w malowaniu nie zgodnym z regulacjami przedwojennymi (zbyt pionowe linie barw). Ciekawostką jest to, że układ plam na tym pojeździe został odtworzony na postawie zachowanej orginalnej farby tego konkretnego egzemplaża. Winiosek jest prosty i potwierdza toją teorię. Pozdrawiam

polsmol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie