Skocz do zawartości

Rybnik i okolice


woytas

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj jeszcze na privy nr konta bankowego to powysyłamy ci kasę za poniesione wydatki....
Ja jestem przeciwny ładowaniu na stronę, co komu ślina na język przyniesie i gdzie chce..
Powinno być tak:
Dział pomniki w naszej okolicy
Miejsca zapomniane, czyli okopy itp.
Kamienice i mury
Schrony żelbetonowe
Dziwne obiekty
Wyprawy
Galeria
Itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 249
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
aw68: proponuje.. zacznijmy cos robic. A dopiero jak ludzie beda za duzo pisali artykulow to wtedy sie to ograniczy.
Artykul musi byc zatwierdzony przez admina wiec sam fakt wyslania materialu nie powoduje balaganu na stronie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja równiez moge posyłac zdjęcia i relacje z wypraw. Co wydawa wam się ciekawego możecie urzyć.
Narazie choc w rybniku mieszkam, blisko rybnika sie nie kreciłem zbytnio, ale zaczne. mam dużo dość zdjęc z róznych ciekawych okolic. Ale to juz z poza naszego powiatu


pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na Wyry start o 9.30-10.00 niedziela. Panowie z Rybnika i okolic powinni podjechać pod Zajazd Drach: http://mapa.szukacz.pl/?&nc=50,12898&ec=18,66965&n=50,12897&e=18,66965&z=0&t=WYBRANY%20PUNKT
Tam jest parking można zostawić „ zbędne ” auto i pojechać jednym – dwoma.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie najpierw podsumowanie dzisiejszej udanej wycieczki. Spotkanie w schronie Sowiniec. Potem wycieczka do lasu, ”śladami żołnierzy września” do bardzo ciekawego „urbanka”.
Następnie zwiedzanie ciężkiego schronu bojowego w Wyrach za strażą...
Specjalne podziękowania dla Tomka naszego przewodnika, i kierowcy Gaza (kolega z Suszca) za dodatkowe atrakcje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie