Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

woytas

Rybnik i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

miejsce i termin ? Rybnik i okolice spotkanie integracyjne miłośnicy historii i fortyfikacji......... :-)
AWo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Panowie koledzy - moze i Panie :)
Moze wogole sie zglosza osoby z naszego regionu ktore czuja te same klimaty- nie musza sie integrowac jesli nie chca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam. Przerabialiśmy to już kiedyś. Może tym razem się uda...http://www.odkrywca.com.pl/pokaz_watek.php?id=236092#258072
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam wszystkich zainteresowanych.Moze zaproponuje termin spotkania na sobote godz.18 rybnicki rynek na dobry początek,lub niedziela godz.16 również Rybnicki rynek.Prosze o propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sobota , dobra , niedziela jeszcze lepsza tylko miejsce ma byc pod dachem.... ;-)
AWo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
to moze byc na chwilke niedziela :) - nie zalezy mi tak bardzo na sobocie :)
Najwazniejsze zebysmy sie spotkali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
warto się spotkać, jest cel, są zainteresowania , wiadomo ze na pierwszym spotkaniu poznamy się , wymienimy poglądy przy kawie lub coli , do 45 min podajcie spokojne miejsce na 4-6 osób (mogę się mylić) coś takiego jak np. kawiarenka internetowa, bar na basenie przy elektrowni itp....
AWo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chodziło mi o to zeby sie spotkać np.Przy fontannie i razem sie gdzieś wybrać bo nikt nikogo nie widział i jak mielibyśmy sie poznać w tej kawiarence?Proponuje Art kafe lub Pub Na poddaszu.Ale licze na inne propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ok. Rynek jako miejsce spotkania, jak będzie zimno czekamy jeden na drugiego + - 15 min
18-19.00 ? sobota - nieziela ?
AWo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Panowie ustalmy fakty- proponuje niedziela 18.00 - moze nie pod fontanna bo bedziemy wygladac jak spotkanie gejow na randke tylko np ratuszem? i moze jakis gadget organizacyjny? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dobra niedziela ( 05.11.2006) 18.00 , znak rozpoznawczy - reklamówka z realu :-)) a tak serio to w prawej dłoni gazeta lub książka ....
AWo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam ja i woytas juz sie znamy termin 5,11,2006 dla mnie odpada mam impreze rodzinną:(( nie pasuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ramzes był ze mną na spotkaniu w siedzibie PF. Zresztą o ile wiem to wysłał deklaracje członkowską. Mam jeszcze taki temat, nie związany ze schronami w Rybniku, lecz z obiektem niemieckim (schronem dowodzenia) obok dawnej kopalni KWK Pstrowski ale może to na spotkaniu...
AWo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam
w sumie to ja tez sie moge dołączyc. w rybniku jestem dziennie ,takze nie jest problemem sie z wami spotkac jesli oczywiscie sie na to zgodzicie ;]
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie