Skocz do zawartości

Rybnik i okolice


woytas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 249
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A tak serio woytas to miało przyjść z geodezji pismo odnośnie numerów działek na których stoją schrony i nic ... albo to olali i trzeba ponownie złożyć albo inna droga....czas leci ....
Co robimy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szkoda :(
Ja mialem dostep do netu i kompa dopiero po 17 wiec wczesniej nie moglem dac znac- ale generalnie jak sie umawiam a tym bardziej jak czekam na gosci z dlaeka (Zory i Wodzik :>) to staram sie nie nawalac.
Ale mam nadzieje, ze frekwencja nastepnym razem bedzie o kilkaset % wieksza :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img71.imageshack.us/my.php?image=abcdert0061123191756zy3.jpg fanty z twojego okopu aw68 ;) Bardzo niewyrażne zdjęcie gdyż robione na kamerze internetowej ale mniej więcej chyba widać co tam jest.Doszłem do wniosku że są to Łuski prawdopodobnie z CKMu z okresu powstań śląskich.Wnioskuje po ich stanie bardzo zkorodowane stary typ absolutnie nie przypominają tych z 2 wojny światowej z pierwszej też nie są gdyż front nie przechodził przez Rybnik,powstańcy za to mieli na stanie CKMy.Teraz zrobić tylko im wyrażną fote ,fotke okopów opis i macie pierwszy ciekawy materiał na waszą strone internetową;)))))).Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woytas20 tego nam trzeba, odkrycia, wykopki! ( to co legalne)
Do DZ nie pisałem, ale myślę nad kolejnym artykułem w którym będzie o nas i o historii którą chcemy „odkopywać”
ps
kurczaki czy kociaki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię do kolegów z PF w Wyrach ( http://www.profort.org.pl/sowiniec.htm ) i zapytam czy mogę tam podjechać z kolegami z Rybnika? Co Wy na to??? ( w niedziele )
Tam pogadamy zobaczymy wymienimy informacje...
Kto jedzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie