Skocz do zawartości

Rybnik i okolice


woytas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 249
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Zobaczymy Klaus, najpierw zadzwonię czy ktoś z Tych podjedzie otworzyć schron, jutro na forum napisze, fajne foto z Nieborowic...A co do działań przy obiektach to czekamy na papiery, jedynie można zbierać materiały na naszą stronę, zapomniane.rybnik.pl
Zapraszam na stronę mojego znajomego, dla którego przygotowałem kiedyś opisy „bliskich nam” fortyfikacji: http://fortyfikacje.legnica.pl/okolice_ostrawy.php i http://fortyfikacje.legnica.pl/darkowice.php
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Bardzo miło spędziłem czas z kolegami z PF Tychy przy schronie „Sowiniec”
Oni ciężko pracowali przy obiekcie ja gadałem. Myślę jednak, że przyjdzie taki czas, że ja będę pracował przy schronie w Rybniku a oni będą gadali...
Niedaleko tego schronu mają oni dwa obiekty jeden większy i jednego „urbana” jak nasze tylko ich urban miał kratę szturmową, zamykane strzelnice i lawetę pod ckm ( pochwalili się ) planuje się tam wybrać z aparatem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Mamy serwer!
Wszyscy chetni moga juz zakladac konta na zapomniany.rybnik.pl - jest to docelowa strona (dopiero co postawiona). Jak znajde troche czasu to doinstaluje kilka inncyh rzeczy - tak zeby to lepiej wygladalo. Mimo wszystko zapraszam na strone, warto poklikac, poczytac dokumentacje no i zaczac wpisywac artykuly :-)
Jesli ktos chce poeksperymentowac to zapraszam na bunkry.rybnik.pl - ta strona jest do zepsucia" - mozna sie na niej uczyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!Wazna uwaga odnosnie wprowadzania artykulow!!!
Poniewaz czas sesji serwera jest ustawiony na okolo godzine proponuje (mimo wszystko) pisac artykul w zewnetrznym edytorze tekstu i po skonczeniu wkleic ja do edytora na stronie.
Zapobiegnie to przeklinaniu mojej osoby spowodowanej utrata artykulu (moze sie tak zdarzyc gdy sesja wygasnie).

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuly przed publikacja (wyswietleniem) musza byc zatwierdzone przez redaktorow (administratorow) wiec nie ma z tym problemu.
Kazdy piszacy moze wprowadzac artykuly.

Zgodze sie natomiast ze trzeba pomyslec nad struktura strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie