Jump to content
  • 0

karabin do id


mikipad

Question

22 answers to this question

Recommended Posts

Mikipad- cieszę się że mogłem wymienić z kolegą wiadomości i że kolega posiada je w znacznym i większym stopniu niż ja -no cóż ?? zapędziłeś mnie w kozi róg !!-chyba sobie coś zrobię !- nie da sie wszystkiego zapamiętać-cieszę sie również że kolega spełnia się w moich postach- chciałem jeszcze ci przekazać ze moja 20 letnia córka została twoim fanem-pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Proszę bardzo. Stan przedmiotu jest zły, zdjęcia więc nie rozpieszczają szczegółami. Szczerbina to monolit. Wieczorkiem zrobię elektrolizę, może będzie lepiej. Jeśli będziesz zainteresowany fotkami lub innymi ujęciami, napisz.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Huku 100, w końcu admin przeniesie nas do działu owarzyskiego", ale nie mogę sobie odmówić przekazania pozdrowień dla Twojej córki. Ma bardzo miłego ojca. Ciekaw jestem, czy odziedziczyła po nim hobby. Mój tata to też weteran branży, zmusza mnie jednak do samodzielnych dociekań i analiz tego co znoszę z terenu.
Przy okazji przepraszam za wymianę doświadczeń o której pisałeś, wzięło mnie na głupi żart. Nigdy więcej, obiecuję.

Było miło, pozdrawiam - Mikipad
Link to comment
Share on other sites

Mały rys historyczny nie zaszkodził a nowe nie musi znaczyć lepsze. Swojej racji jednak, uważam, udało mi się obronić i z tego powodu odczuwam satysfakcję.
Gratulacje przyjmuję, wyczuwam jednak nutkę złośliwości.
Hary DZ może znowu napisze, że nie zakumałem huka, ale życie zdążyło mnie już trochę nauczyć i jak mnie chwalą lub podrzucają", zapala mi się w głowie mała czerwona lampka.
Mimo wszystko, miło było pogawędzić, a tak na marginesie to osobiście żywię duże uznanie dla wiedzy szanownego Kolegi, którego nabrałem po prześledzeniu licznych postów z udziałem.

Z wyrazami szacunku - Mikipad
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information